Історія подільського пива, як і більшості європейських виробництв, налічує сотні років. Привілей, наданий у 1578 році польським королем Стефаном Баторієм містечку Плоскирову, дозволяв збудувати пивоварню. З того часу в місті практично безперервно існувала індустрія хмільного напою.

Новим етапом розвитку місцевого пивоваріння можна вважати отриманий у 1898 році дворянином Леоном Кляве дозвіл на перебудову старого заводу. Й уже на початку нового століття завод почав випускати осучаснену продукцію: сорти «Баварське» та «Кляве». Якість тогочасного хмельницького пива була помічена та гідно оцінена. В 1909 році на Всеросійський виставці пивоваріння в Санкт-Петербурзі Подільську губернію представляв саме наш завод. «Виставкова комісія визначала найкращими  подільських броварів й особливо відзначила саме проскурівський ячмінний солод, який увійшов до трійки найякісніших продуктів пивоваріння.
Нащадки тієї плеяди пивоварів гідні своїх попередників. Нещодавно в Києві відбулося засідання журі дегустаційної комісії ХХ Міжнародного конкурсу пива, безалкгольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод. Цей захід організувала Українська галузева компанія з виробництва пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод ПрАТ «Укрпиво». На нього запросили всіх вітчизняних виробників пива та мінеральних вод, у тому числі ПрАТ «Хмельпиво». Колектив подільського виробника надав на дегустацію три зразки своєї продукції: пиво «Проскурівське»; пиво «Хмельницьке»;   «Проскурівське-Premium».
До складу комісії входили іноземні дегустатори, які куштували хмільний напій. Дегустаційна комісія особливо відзначила зразки хмельницького пива як такі, що виробляються з української сировини, не піддаються температурній обробці, виготовляються без використання консервантів. Завдяки цьому та показникам готової нашої продукції, ПрАТ «Хмельпиво» отримало такі нагороди:
* гран-прі – «Проскурівське-Premium»;
* золота медаль — «Проскурівське»;
* срібна медаль — «Хмельницьке»;
Почесний кубок — за кращий дизайн зовнішнього оформлення пляшки.
Сподіваюся, ніхто не думає, що це перші нагороди подільських пивоварів. Ні, за останні двадцять років вони отримали безліч нагород золотого, срібного та бронзового гатунків, а також двічі мали гран-прі.
Вітаємо подільських виробників із заслуженими нагородами та професійним святом. Зі свого боку, керівник ПрАТ «Хмельпиво» Олександр Лисюк зі шпальт «Подільських вістей» попросив привітати колектив товариства, а також усіх працівників харчової галузі, побажавши їм подальших здобутків, добробуту, миру та щастя!