Останнім часом колектив Волочиської центральної районної лікарні своє професійне свято — День медичного працівника — зустрічає по-особливому. Практично щороку його ознаменовують певними здобутками, що засвідчують черговий крок у розвитку лікарні.

Ось і цього разу — подія, яку з нетерпінням очікували: капітально відремонтованим, невпізнанним постало очам терапевтичне відділення. Відверто кажучи, побачене вражає: повністю оновлені палати, коридор, санвузли відділення запросто можуть конкурувати з найкращими клініками держави. Важко й повірити, що в лікарняних палатах тебе зустрічають не обдерті, у тріщинах, стіни, «оздоблені» агресивною синьою фарбою, а сучасний дизайн, який нагадує домашнє тепло і затишок. Окремі санвузли, холодильник, телевізор, сучасні меблі, кімнатні квіти — в такому оточенні більше, мабуть, думається про відпочинок, аніж про хвороби. Та й лікування, як стверджують спеціалісти, стає ефективнішим. Тому можна     зрозуміти радість завідувача відділенням Петра Муравського. Каже, що за тридцять сім років роботи у лікарні вперше бачить рідне відділення таким охайним і затишним. «Якщо вести мову про належні умови роботи медичного персоналу, перебування пацієнтів, — зауважує Петро Володимирович, — то вони, без сумніву, мають бути саме такими».
Не менш задоволений «подарунком до свята» і головний лікар Волочиської райлікарні, депутат Хмельницької обласної ради Віктор Чубар. Адже у такий непростий час, коли фінансування галузі аж ніяк не відповідає її потребам, коли безгрошів’я запанувало чи не в усіх сферах нашого буття, Волочиська центральна районна лікарня не здає позицій і далі продовжує розвиватися.
А все тому, переконаний Віктор Миколайович, що не перевелися у нашому житті добро, милосердя, місцевий патріотизм. Саме цими якостями наділені люди, котрі дбають за свій район і область, як за свою родину. Завдяки спільним зусиллям багатьох благодійників вдалося попередніми роками повністю оновити два поверхи хірургічного відділення, забезпечити сучасною апаратурою операційний блок.
Чимало усіх благих справ пов’язано з ім’ям народних депутатів, доля яких міцно поєднала з Волочищиною — Сергієм Лабазюком і В’ячеславом Богуслаєвим. Недаремно й у вітальному слові головний лікар, ке- рівники району не раз повторювали: «З нардепами нам пощастило…» Бо й справді, жоден реалізований у стінах Волочиської ЦРЛ задум не обійшовся без їхнього сприяння. І тепер для капітального ремонту терапевтичного відділення, а ще для створення палати для воїнів АТО благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» виділив 220 тисяч гривень.
— Я переконуюся вкотре, що Волочиський район — єдина родина, яка має мету і своєю працею досягає її, — сказав присутній на святі Сергій Петрович. — Тож подякувати повинні не лише керівникам підприємств, які підтримують реформаторські ініціативи головного лікаря, а усім-усім представникам цих колективів. Разом нам вдається для людей робити ще більше.
П’ятдесят п’ять тисяч гривень благодійних коштів на ремонт відділення спрямувало і відоме підприємство — Група компаній «VITAGRO». Крім того, для потреб гінекологічного відділення придбали безтіньову лампу. Генеральний директор компанії Петро Лабазюк, вітаючи медичних працівників, запевнив, що й надалі «VITAGRO» підтримуватиме заклад. Користуючись нагодою, головний лікар одразу ж «натякнув» на те, що подібний ремонт треба провести і в дитячому відділенні лікарні.
Під час урочистостей згадали усіх без винятку спонсорів, які долучилися до оновлення терапевтичного відділення — підприємство «Енселко», два цегельних заводи у Волочиську, підприємство «Волочиськ-Агро», приватних підприємців. Спільна допомога благодійників вилилася у понад 350 тисяч гривень. Віктор Миколайович Чубар висловив також подяку голові районної адміністрації Володимиру Сергійчуку, голові райради Сергію Пазюку, депутату обласної ради Сергію Зозулі, які брали найактивнішу участь в організаційній роботі та завжди подають руку допомоги лікарні. «Разом  ми — одна команда, робота якої дає конкретний результат», — наголосив головний лікар.
Священнослужителі, за християнським звичаєм, освятили приміщення і в щирій молитві просили у Всевишнього захисту для українців, здоров’я для присутніх і тих, хто лікуватиметься у терапевтичному відділенні.
«Наш обов’язок — творити добро, — сказав, звертаючись до присутніх отець Микола. – І добрі справи повинні об’єднувати якомога більше людей. Лише тоді світ навкруги ставатиме добрішим…»