Сьогодні на Хмельниччині працює 26 об’єднаних територіальних громад. Вони виконують важливі функції у соціально-економічній та суспільно-політичній сфері області. Кожна громада має реальні можливості стати заможною і самодостатньою. Для цього є відповідні місцеві ресурси та фінансування держави. Зокрема, у розвитку інфраструктури, ремонті та освітленні доріг, будівництві водогонів, забезпеченні повноцінного функціонування шкіл, дитячих садків, медичних закладів і т. д.

Ще одне завдання, яке лежить на плечах кожної громади, — це сприяння діяльності малого та середнього бізнесу. Адже, окрім надання послуг та виконання робіт, створення робочих місць, бізнес робить важливий внесок у наповнення дохідної частини  бюджету.
Окрема частина видатків використовується на благоустрій населених пунктів. Для цього майже в усіх громадах створені комунальні підприємства, закуплена сучасна спецтехніка, або відремонтована наявна. Таким чином наводиться лад у селах та містах —   прокладаються тротуа-ри, встановлюється вуличне освітлення, вивозиться сміття, ремонтуються  приміщення соцкультпобуту тощо.
Люди повірили у силу громад, бо переконалися, що за невеликий період часу можна зробити те, що не робилося роками.
У  цьому процесі чималу роль відіграла співпраця ОТГ із газетою «Подільські вісті». На шпальтах нашого видання системно розповідається про здобутки тієї чи іншої громади, її проблеми та шляхи їх розв’язання. Тож з нагоди Дня журналіста наші друзі з об’єднаних територіальних громад привітали колектив газети з професійним святом та подякували за співпрацю.

Веліна Заяць, голова Дунаєвецької міської ОТГ:
— За порівняно короткий час  нашій громаді вдалося зробити багато. І мені приємно, що про це дізнаються люди зі сторінок нашої улюбленої газети «Подільські вісті». За висвітлення життя громад журналістам обласної газети щиро дякую! Це окрилює та додає сил.

Антон Камінський, голова Дунаєвецької селищної ОТГ:
— Вже багато років передплачую  «Подільські вісті». Дуже приємно, що часопис не залишається осторонь важливих тем, зокрема, життя громад. Тепер це дуже актуально, бо об‘єднані  територіальні громади мають право самі вирішувати,  як їм жити. І газета нам  у цьому допомагає,  формуючи позитивну громадську думку, спонукаючи до активних дій.

Ігор Степанюк, голова Війтовецької селищної ОТГ:
— Я із задоволенням читаю матеріали у газеті «Подільські вісті». Особливо ті, де йдеться про досвід роботи моїх колег. Із цих публікацій можна почерпнути чимало цікавих і корисних ідей, повчитися одне в одного. Звісно, ми лише на початку нашого становлення, але у нас усіх є великі перспективи.

 

 

Любов Гула, голова Наркевицької селищної ОТГ:
— Мені особисто досить часто доводиться спілкуватися із журналістами газети «Подільські вісті». Я вдячна за роботу, яку вони виконують, особливо за те, що  висвітлюють проблеми новостворених громад. Зрештою, ми робимо одну спільну справу. У тому, що досягаємо успіхів, на мою думку, є певна заслуга газетярів.

 

Олег Московчук, голова Новоушицької селищної ОТГ:
— Щоразу, коли розгортаю обласну газету, знаходжу щось цікаве для себе. З цією газетою наша громада ділиться своїми успіхами та проблемами. Це допомагає нам у повсякденній роботі.

 

 

 

Альберт Собков, голова Сатанівської селищної ОТГ:
— Мої найщиріші вітання журналістам «Подільських вістей» з професійним святом! Нам комфортно з вами  співпрацювати та читати про наші здобутки у ваших публікаціях. Тож хай перо буде легким, гострим і дієвим!     

 

 

 

Ігор Тисячний, голова Летичівської селищної ОТГ:
— Я та мій колектив є шанувальником «Подільських вістей». Ця газета нам цікава і близька. Вона захищає простих людей, відстоює інтереси територіальних громад. Вдячний за це журналістському колективу.

 

 

  

Віталій Здебський, голова Старосинявської селищної ОТГ:
— Наша громада — одна з найбільших в Україні, адже охоплює весь район. Доводиться нелегко, але ми утверджуємося. І на цьому шляху відчуваємо постійну інформаційну  підтримку колективу газети «Подільські вісті». Будемо разом!