В одному з попередніх номерів «Подільські вісті» писали про е-декларацію заступника військового комісара — начальника відділення комплектування Кам’янець-Подільського ОМВК Вадима Жураковського. Журналістами були вказані окремі неточності у висвітленні його декларації (зокрема це стосується автопарку і грошової оцінки землі у 3 мільйони, ці дані зі старої декларації, де були допущені технічні помилки). Це один з небагатьох працівників військкоматів, який відобразив у декларації все своє майно, нічого не приховавши і був у своєму звіті максимально чесним та відкритим, порядно, як і належить офіцеру, виконав Закон України про електронне декларування. Чого, на жаль, не скажеш про багатьох його колег, яким  соромно чи то ніяково перед людьми, бо вони  у своїх звітах менш відверті і відкриті.

Вадим Жураковський — чесна і порядна людина, офіцер, якому не соромно дивитися людям в очі. Після Майдану, 3 березня 2014 року, як тільки почалися бойові дії на сході, отримав повістку. Він не заховався за спини інших, не проігнорував заклик держави, а  одним з перших серед працівників військкоматів пішов на фронт, захищати мир, спокій і територіальну цілісність України.
Він гідно  виконував свій обов’язок, пам’ятаючи про присягу Україні і чітко усвідомлюючи, що від таких як він залежить її майбутнє. Такі люди як Вадим Жураківський, котрі пройшли  війну і на собі відчули її пекельне полум’я, добре знають ціну миру.
Вадим Васильович виховує двох діточок, працює на рідній землі, яку захищав усіма силами.
Без зайвого пафосу можна сказати, що військові, з таким бойовим досвідом як у Вадима Жураковського, — це нова еліта нашої країни. Чесні, відповідальні і надійні люди, на плечі яких сьогодні лягає новий виклик — будувати кращу Україну. І з цим, практично бойовим завданням, вони впораються якнайкраще. На таких людей можна покластися, їм можна довіряти і на них варто рівнятися.