Ситуацію, про яку розповімо сьогодні, можна назвати по-різному, помилкою, халатністю чи серйозним недбальством. Через дії Державної виконавчої служби в Хмельницькій області, пенсіонерка з Хмельницького ледь не залишилася без квартири.

Уявіть собі, шановні, що відпочиваєте  на морі, а вам раптом телефонують сусіди і кажуть, що ваша квартира арештована. Такий дзвінок стривожив 67-літню Валентину Ковальчук, як грім серед ясного неба. Як з’ясувалося пізніше, квартиру пенсіонерки арештувала ДВС за несплачений кредит її двійника Ковальчук Валентини Володимирівни. На цьому шок для літньої жінки не закінчився, бо стало відомо, що її житло за борги зовсім незнайомої людини вже виставили на аукціон. Сусіди сповістили пенсіонерці тривожну звістку в суботу 10 червня, а вже на дев’яту ранку в  понеділок, 12 червня, були призначені торги за квартиру!  
Пані Валентина з рідними миттєво виїхали з Генічеська Херсонської області до Хмельницького. 1200 кілометрів дороги і страшних переживань, адже в голові просто не вкладалася думка, що через день тебе просто так, невідомо чому, позбавлять оселі. Пані Валентині довелося пережити серйозний стрес, і це в ситуації, коли в жінки хворе серце. Близькі дуже переживали за неї, бо такі шокуючі новини могли б викликати сердечний приступ і в здорової людини.
Близько десятої години в понеділок, 12 червня, Валентина Володимирівна разом з рідними з’ясовують ситуацію в кабінеті заступника начальника ДВС Ольги Гончаренко. Поки обурені люди закидають чиновницю питаннями, починаються торги за квартиру Валентини Володимирівни. Пані Гончаренко пояснює, що сталася помилка, бо реальний боржник має ідентичне ім’я, прізвище і по батькові, ще й дату народження. На виправдання дій інспектора ДВС, Ольга Гончаренко каже, що в документах на право власності не було вказано ідентифікаційного номера, тому і сталася плутанина. Ситуацію обіцяють залагодити і зняти квартиру з аукціону. На щастя для пані Валентини, та й для ДВС, що помешкання ніхто не придбав, бо тоді б процедура повернення квартири стала б в рази важчою.
Абсурдність цієї ситуації зашкалює, адже незрозуміло, як можна було арештувати і виставити на продаж квартиру зовсім іншої людини. Як з’ясувалося пізніше, в ДВС покривили душею, бо двійник і реальний боржник Валентини Володимирівни все ж таки має зовсім іншу дату народження. Погодьтеся, щоб переплутати 1964 рік народження і 1947 рік, треба дуже постаратися і при цьому або не дуже не дружити з цифрами, або страждати сліпотою.
Судячи з усього, працівники ДВС абсолютно недбало виконали свою роботу. Не було ніякої перевірки, чи реальний це боржник, чи саме його це майно. Просто так «спустивши рукави». Пані Валентина навіть не була попереджена, що хтось планує арештувати її квартиру, хоча в ДВС сказали, що надсилали повідомлення поштою. Мабуть, використовували голубів!
Виходячи з таких дій виконавчої служби, ми дуже сподіваємося, шановні читачі, що у вас немає однофамільців, які б набрали кредитів і не повернули їх. Ця історія могла б бути анекдотом, якби не трапилася у наш час. У ДВС пообіцяли ситуацію вирішити, але хто поверне пенсіонерці здоров’я, «з’їдене» таким стресом?
Родина Ковальчуків обіцяє не залишати цей інцидент просто так і будуть домагатися, аби винних  покарали. Адже уявіть, що ніхто вчасно не помітив би опечатаної квартири, не зателефонував би власнику. Житло продали б і все — поїзд пішов. Ця ситуація вкотре демонструє, як чиновники своїми діями можуть маніпулювати долями простих людей. Здається, в словнику багатьох чиновників відсутнє слово на літеру «у» — уважність.