Вже після перших матчів друго туру перехідного турніру чотирьох команд у Чернігові волейболісти хмельницького «Новатора» виконали своє завдання — потрапили до суперліги сезону 2016-2017.

Здобувши перемогу з рахунком 3:0  над другою командою харківських залізничників – «Локомотивом» – ХДВУФК № 1», хмельничани додали три очки до раніше набраних  восьми в першому турі у Хмельницькому і стали недосяжними для команд, що перебували на третьому й четвертому непрохідних місцях. Тож дві заключні зустрічі стали для подолян формальністю. Наступний матч наші волейболісти програли 1:3 місцевому «Буревіснику-ШВСМ». У принциповій зустрічі з лубенським «Фаворитом» (восьмою командою суперліги) подоляни довели свою перевагу  3:0 і право замінити цей колектив у наступному чемпіонаті вищого дивізіону.
Отже, у підсумку в «Буревісника — ШВСМ» – 15, «Новатора»  – 14, «Фаворита» – 6, «Локомотив» —  ХДВУФК № 1» – 1 очко.
Два кращих волейбольних колективи цього турніру в складі восьми команд суперліги восени розпочнуть ігри 26 чемпіонату України. До речі, хмельничани вдруге в історії змагатимуться серед найсильніших команд країни.
Наставники «Новатора», головний тренер Роман Ковальчук та начальник команди Іван Терещук, планують не лише зберегти попередній склад команди, але й підсилитися новими кваліфікованими виконавцями.