Перший обласний турнір з вільної боротьби «Олімпійські надії» серед юнаків та дівчат 2002-2008 років народження відбувся у Вільховецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф. С. Бацури Новоушицького району.

Його ініціатором та організатором був Анатолій Власов, тренер, який заснував секцію з вільної боротьби у рідному селі ще у 1981 році. За 35 років роботи він дав путівку у велику боротьбу десяткам хлопців. Згодом один з них доріс до майстра спорту міжнародного класу, ще сім юнаків стали майстрами спорту, вісім — кандидатами у май-стри.
Та повернімося до самого турніру. У Вільхівцях виступали більше сотні спортсменів із Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Городка, Тернопільщини та, звичайно ж, господарі змагань. Прибули в село й почесні гості: т.в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Валерій Олійник, голова об’єднаної територіальної громади Олег Московчук, голова районної ради Олександр Проциш, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Мазур. Вони привітали юних спортсменів та вільхівчан зі знаковою подією, адже вона безумовно послугує для подальших досягнень, розвитку й популяризації фізичної культури та спорту. Найщиріші слова подяки пролунали на адресу незмінного сільского тренера Анатолія Власова. Приємно, що відтепер він зможе тренувати своїх вихованців у оновленому залі — кошти на ремонт та інвентар виділили народний депутат України Володимир Мельниченко і ТОВ «Агробізнес».
Юні борці продемонстрували всі свої кращі якості. Переможці і призери нагороджені медалями, грамотами.