Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики на НСК «Олімпійський» та стадіоні «Піонер» столичної СДЮСШОР № 6 дав шанс вітчизняним спортсменам підкорити олімпійські та європейські нормативи. І ним скористалися: харківський бігун Ігор Бодров, метальник диска Микита Нестеренко з Дніпропетровщини та метальниця списа Ганна Гацко-Федусова з Запорізької області, які виконали вимоги відбору до Ріо.

Серед переможців були і наші земляки. Двоє вихованців заслуженого тренера України Володимира Ліщука з Полонщини боролися за ліцензії на європейську першість до Амстердаму в бігу на 1500 м. Олег Каяфа продемонстрував один з найкращих своїх результатів за останні роки — 3 хв. 41,77 сек., проте цього йому не вистачило до заповітного нормативу (3 хв. 40,50 сек.). Така ж ситуація склалася серед жінок, коли Олена Сідорська фінішувала за
4 хв. 13,12 сек. замість бажаних 4 хв. 12,00 сек. Нині вона представляє Донеччину. А Вікторія Ткачук з Нетішина, яка вже має олімпійську ліцензію в бігу на 400 м з бар’єрами, виграла фінальний забіг на 400-метрівку. Цілком можливо, що вона буде виступати і в складі естафетної команди 4х400 м на європейському чемпіонаті та Олімпійських іграх. Наразі Вікторія також виступає за Донецьку область.