У дитячому оздоровчому таборі «Джерельце», розташованому на території санаторію-профілакторію «Яблуневий сад» ПАТ «Хмельницькобленерго» в селі Жилинці Ярмолинецького району, відбулося спортивне свято.

На запланований для першої зміни День спорту під гаслом «Стань в ряди олімпійців» завітали представники відділення НОК України в Хмельницькій області. Урочисте відкриття дійства розпочалося з виходу і шикування усіх семи загонів (команд) на синтетичному покритті футбольного поля стадіону, будівництво якого завершується відповідно до сучасних вимог із застосуванням новітніх матеріалів і передових технологій.
Після урочистого виносу Олімпійського прапора та передачі смолоскипа між капітанами команд слово було надано гостям. Олімпійський чемпіон Сергій Нагорний та перший заступник відділення НОК Віктор Флентін розповіли присутнім про успішний відбір атлетів Хмельниччини до національної збірної на Олімпійські ігри в Ріо-де-   Жанейро.
Вже у серпні матимемо змогу повболівати за рекордну кількість представників області, які змагатимуться на борцівських килимах, легкоатлетичних доріжках та секторах, важкоатлетичних помостах, у велоспорті на шосе, фехтуванні на шаблях. А радує також те, що одразу троє земляків у веслуванні на байдарках та каное через сорок років після тріумфу Сергія Нагорного на каналі у Монреалі, де він виборов «золото» і «срібло» в складі екіпажу байдарки — двійки, налаштовані поборотися за високі місця в Бразилії і примножити медальні здобутки подолян.
А потім понад 200 дітей та їх вихователі упродовж усього дня випробовували свої сили і кмітливість в естафетах, змаганнях з легкої атлетики, плавання, дартсі, шахів, футболу, волейболу, пляжного волейболу.
У ході безкомпромісної боротьби було оновлено три рекорди табору: у бігу на 60 м серед дівчаток старшої вікової групи відзначилася Анастасія Новіцька, серед хлопчиків старшої вікової групи — Ігор Лісніченко, у метанні м’яча серед дівчаток — Дар’я Борисенко.
Усі охочі мали змогу приміряти олімпійські медалі Сергія Нагорного та сфотографуватися з цим уславленим спортсменом.