Протягом трьох днів у Кам’янці-Подільському тривав чемпіонат  області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1999 року народження і молодших.

До міста над Смотричем прибули представники з шести міст та шести районів. У ході безкомпромісної боротьби визначилися кращі спортсмени, котрі увійшли до складу збірної області кадетського та юнацького віку.
В особистому заліку  переможцями стали  стрибунка в довжину Анастасія Колотій, стрибунка у висоту  Анастасія Бубенюк, бігуни брати Іван та Андрій Капітанчуки (всі – хмельничани), бігунка Тетяна Палінкаш із Кам’янця-Подільського, стрибун у висоту та в потрійному стрибку Дмитро Кравець, штовхальниця ядра Марія Нараєвська зі Старокостянтинова, бігуни Станіслав Бондар із Старосинявського, Владислав Мартинюк і Василь Сабуняк  з Полонського, метальник списа Ростислав Вужицький з Дунаєвецького районів.
Серед команд міст перемогли хмельничани, а призерами стали кам’янчани та старокостянтинівці. Серед районів найсильнішим був Старосинявський; на другому місці – Дунаєвецький, на  третьому – Полонський. З-поміж дитячо-юнацьких спортивних шкіл найбільше відзначилися Хмельницький ОЦФВУМ, Старокостянтинівська та Кам’янець-Подільська ДЮСШ № 1.