Центральним матчем звітного туру чемпіонату України з футболу серед аматорів у першій групі був поєдинок у Волочиську між найсильнішими колективами  – місцевим «Агробізнесом» і «Оскаром» з Підгір’я.

Спочатку на полі точилася рівна боротьба. Однак господарі поступово добилися переваги, яка до перерви втілилася голом Миколи Темнюка. Після перепочинку «Агробізнес» не збавив темпу й у середині тайму  Дмитро Юхимович встановлює остаточний рахунок – 2:0.
Інші матчі завершилися так: «Чайка» Петропавлівська Борщагівка – «Чортків-Педуніверситет» – 3:0, ФК «Львів» – «Нива» Теребовля – 3:3, ФК «Малинськ» – «Нива» Тернопіль – 1:0, «Ковель-Волинь» – «Рочин» Соснівка – 0:0.
Лідер у чемпіонаті одноосібний – «Агробізнес», що  після чотирнадцяти ігор набрав 32 очки. На  чотири  менше в «Оскара», але після тринадцяти матчів. Замикає турнірну таблицю з 5 очками «Чортків-Педуніверситет».
Серед  бомбардирів найвлучніший  волочисець Микола Темнюк, який забив  12 голів.