6 грудня – День Збройних Сил України. Українських захисників привітав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин: «Наш ворог погано вчив історію, і тому не знав, що українець – то з-поміж іншого Воїн, який не віддасть своє. Ми можемо програвати в озброєнні, але маємо унікальний Дух Воїна. Те, що роблять зараз наші ЗСУ – це диво, яке вивчатимуть військові аналітики та історики.

Сьогодні, у День Збройних сил України, найперше поіменно згадували всіх наших полеглих Героїв. За плечима кожного вбитого ворогом сотні живих, яких він захистив. Вічна пам’ять Героям!

Вже традиційно вручили відзнаки «Воля і мужність». Цього разу таку нагороду отримали близько 40 військовослужбовців із різних військових частин та формувань нашого міста. Значна частина нагороджених на передовій навіть зараз, тому відзнаки їм вручать командири.

Ще чотири десятки військових отримали грамоти і цінні, корисні подарунки.

Також відвідали воїнів, які лікуються у наших шпиталях. Завезли вітамінних наборів та смаколиків.

Робимо все, аби підтримувати традицію із врученням нашим військовим житла. Всі пам’ятають, які сюрпризи ми робили їхнім родинам до великих свят. На жаль, ситуація змінюється, та пори все сьогодні ми вручили ключі від квартири ще одному достойному військовому!

Дякую кожному воїну за те, що ми маємо можливість жити! Вірю в перемогу у цій священній війні.

Народи, де воює вся нація, завжди перемагають!».