«Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Розглянули 57 питань порядку денного.

У розширеному форматі розглядалося традиційне для кінця весни питання про підсумки осінньо-зимового періоду 2022-2023. Без сумніву, це був найскладніший сезон. Ми проаналізували моменти, на які потрібно робити акцент, готуючись до нового сезону, визначили плани, графіки, завдання. Підготовка до наступного осінньо-зимового періоду вже розпочалася.
Внесли зміни до низки Програм, пов’язані із підтримкою військових частин та силових структур,. і за їх наслідком внесли зміни до бюджету. Загалом передбачили понад 15 млн грн і розприділили близько 37 млн грн, які були зарезервовані. Загалом на підтримку військових цього року ми виділили вже напряму 152 млн грн. А разом з видатками на підтримку військових та їх родин, які фінансуються через інші програми та пільги, сума складає 292 млн грн!!!
Передбачили:

  • - 6 млн грн на підтримку домогосподарств, що постраждали від попередньої терористичної атаки;
  • - 4,7 млн грн на ремонт навчальних закладів, в тому числі й тих, що постраждали від вибухів;
  • - понад 3 млн грн на забезпечення перевезення поранених військових до медичних закладів; довиділили кошти, які виплачуємо родинам загиблих на поховання;
  • - понад 2 млн грн профінансуємо на проєкти-переможці «Громадських ініціатив» за 2022 рік;
  • - майже 3 млн грн передбачили на поповнення матеріального резерву, який майже вичерпався після ліквідації наслідків останньої терористичної атаки.

Додали 5 млн грн до програми «Родини Героїв». Тепер її загальний обсяг на 3 роки складає понад 144 млн грн.
Виділили одноразову матеріальну допомогу, в тому числі і для тих, хто постраждав від терористичної атаки – 107 осіб на суму майже 600 тис.грн.
Передали гуманітарну допомогу від закордонних партнерів для потреб медичних, соціальних закладів тощо.
Працюємо далі…
Тримаймо стрій!» - написав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.