«Мав честь приймати голову офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Мішель Альфаро.

Подякував представникам УВКБ ООН за допомогу та підтримку, розповів про наслідки наймасштабнішої ракетної атаки 13 травня 2023 року на цивільну та критичну інфраструктуру міста. Вже у перші дні ліквідації наслідків вони передали нам 2000 листів шиферу.
За попередніми даними пошкоджено тисячі об’єктів, серед яких є комунальні заклади (школи, садочки, заклади культури та охорони здоров’я тощо), житлові та приватні будинки. Серйозних ушкоджень зазнав бізнес. Комунальні підприємства готові до ліквідації наслідків ракетних атак, оскільки з бюджету міста виділяються кошти для накопичення матеріального резерву. Але все зробити власними силами неможливо, тому приймаємо допомогу від міжнародних організацій.
Мішель Альфаро подякувала за організацію візиту, запевнила, що співпраця буде ефективною та продовжуватиметься. Наразі УВКБ ООН співпрацюють з підрядною організацією, яка буде встановлювати вікна у зруйнованих будинках. Крім цього, пані Альфаро зазначила, що буде передано й будівельні матеріали.
Говорили також про співпрацю з іншими міжнародними організаціями, такими як Medair та благодійними фондами, наприклад «Рокада», надання гуманітарної, психологічної та юридичної допомоги.
Щиро дякую всім нашим партнерам – міжнародним та українським громадським організаціям, сусіднім містам, містам-побратимам. Разом переможемо!», - повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.