Повідомлення в деяких медійних засобах про гіпертоксичну шизофренію Путіна спершу викликали в мене лиш думку, що коли це і правда, легше від того нікому не стане.  Ні Україні, ні світові в цілому, ні навіть Росії. Недаремно ж по-іншому цю болячку називають кесаревим божевіллям. А президенти, вожді і царі мали би бути при здоровому глузді.

Та майже одразу виникли сумніви. Бо, якщо це факт, хворий такого рівня давно мав би пройти найдосконаліше лікарське обстеження й почати лікуватися — замість керувати ядерною державою і… ядерною кнопкою. Приховування цієї хвороби може означати лише божевілля його близьких і всього оточення. А, з іншого боку, коли чутки з’явилися внаслідок, так би мовити, діагнозу на відстані, лише на підставі оцінки поточних подій, то чи не є це просто чиїмсь бажанням попіаритися, привернути до себе увагу?  
…Знаючи унікальну здатність відчувати енергетичне поле Землі й, зокрема, бачити незрозумілі для більшості процеси в ньому  відомого на Хмельниччині біоенергетика, академіка Міжнародної академії біоенерготехнологій Олександра Іщенка, я поділився з ним своїми міркуваннями.
—  Подібні думки виникали і в мене, — зізнався Олександр Петрович, — та заперечити можливість ні дистанційної діагностики взагалі, ні такого діагнозу зокрема, не можу. Адже кожну живу істоту оточує так званий енергетичний фантом, своєрідний захисний кокон, і всі біоенергетики можуть бачити його не тільки при безпосередньому контакті, а й віртуально.  
Так от, для пересічної людини зовнішня межа цього фантома проходить на відстані 70-90 сантиметрів від її тіла, причому розміри змінюються залежно від стану організму. Так, під впливом алкоголю чи наркотиків вони, за моїми спостереженнями, можуть зменшуватися до 40-30 сантиметрів. Подібний вплив на них спричиняють і різні хвороби, особливо психічні. Виходить, лікар-психіатр чи невролог, якщо він володіє здібностями біоенергетика, цілком може їх використовувати для спостереження за пацієнтами на будь-якій відстані — принаймні в межах нашої планети.
А щодо Путіна, то в нього відстань до зовнішньої межі енергетичного фантома становить останнім часом 45-35, а то й менше сантиметрів, особливо ввечері і вночі…
— А як вам розмови про те, що він, можливе, уже мертвий?
— Гарантовано бачу лиш те, як  виглядає його фантом  — як у дуже хворої людини, або як у небіжчика в перші дев’ять днів після смерті. Але в останньому  випадку через дев’ять днів  фантом мав би зникнути зовсім.
Виходить, якщо Путін  і помер, то зовсім недавно. Втім правду про чергового «великого» вождя Москви придворні путінські лікарі ніколи не зможуть сказати. Адже перебріхування історії — давня традиція москалів. В  1970 році, наприклад, кремлівські лідери,  стурбовані тим, що таємниця хвороби і смерті першого імператора Росії, мов шило з мішка, раз-по-раз вилазить назовні і псує їм імідж, наказали своїм світилам венерології провести дослідження його болячок (не на якійсь-там відстані, а через два з половиною століття!) і сказати, нарешті, «правду».
Як і очікувалося, відповідна комісія швиденько постановила: «Петр I умер не от последствій сифилиса». Хоча вже в радянські часи професор Михайло Покровський, доповнюючи дослідження польського історика Казиміра Валішевського, вказував: «Петр умер… от последствий сифилиса, полученного им, по всей вероятности, в Голландии и плохо вылеченного тогдашними врачами».
…В історії людства чимало прикладів, коли державами правили королі й імператори з нездоровою психікою. Не від великого психічного здоров’я той же Пьотр I наказав стратити рідного сина чи брав особисту участь у масовій страті бунтівних стрільців. Проте в його руках чи в руках інших відомих сатрапів не було ядерної кнопки. У Путіна ж вона є. Тому психіка лідера нинішньої Московії не може не турбувати людство. Краще б він був сифілітиком.