Усі, хто присвятив  і присвячує своє життя служінню його величності Слову та правдивому й закличному звучанню його у серцях людей, шостого червня відзначили професійне свято — День журналіста. І  цієї днини, і напередодні я та мої  колеги почули сотні, тисячі  добрих слів, найкращих побажань і настанов від усіх небайдужих подолян, які пильно стежать за нашою творчістю. Повірте, ми щиро вдячні вам, дорогі шанувальники, та завжди раді, якщо маємо можливість допомогти у тій чи іншій ситуації або, бодай, розрадити.

Як годиться, кращих представників засобів масової інформації традиційно привітали перші особи Хмельниччини та обласного центру — Михайло Загородний, Іван Гончар, Костянтин Чернилевський. Відзнаки з рук керівників отримали і шестеро подільськовістян: Пет-
ро Воробей, Лариса Гнатишко, Світлана Шандебура, Леся Садомська, Інна Мельник, Наталя Совва.
Вітаючи журналістів із професійним святом, голова облдержадміністрації Михайло Загородний закцентував увагу на тому, яку надважливу роль відіграє сучасна преса з огляду на події і бойові дії, що досі точаться на сході держави.
— Ви є містком між двома життями: мирним і військовим, містком, через який наші Герої передають вітання рідним і близьким, — зазначив Михайло Васильович і побажав, крім поваги та любові від читачів, слухачів і глядачів, щоб матеріали були актуальними і допомагали розв’язувати життєво важливі проблеми.
Не применшував ваги нашої професії і голова обласної ради Іван Гончар.
— Не випадково саме журналісти були в перших рядах активістів під час Революції гідності, а тепер, ризикуючи життям, висвітлюють стійкість українських захисників на сході нашої країни. Насправді це свято є особливим, адже свобода слова, вільна преса, достовірна інформація — невід’ємні атрибути відкритого демократичного суспільства, — наголосив керівник.
Диплом лауреата обласної премії імені Дмитра Прилюка цього дня  отримав завідувач відділу моралі і права «Подільських вістей», член Національної спілки журналістів України та Асоціації українських письменників Петро Маліш. Ця нагорода стала очевидним визнанням творчості і колосальної праці автора за історико-публіцистичні твори «Розгул диявола триває» та «СТАЛІНоїди» про Великий терор на Хмельниччині. Вручив її під бурхливі овації колег голова обласної організації Національної спілки журналістів України, багаторічний керівник нашого видання Йосип Іванович Ядуха. Отримали відзнаки від спілки і багато інших краян-журналістів.
Спочатку було слово...
Заслужений журналіст України  Сергій Васильович Хмиз очолював газету «Радянське Поділля», а згодом і «Подільські вісті», майже два десятиліття поспіль.  Він — Людина-легенда, людина, чиї душа і серце, завжди належали рідній редакції, були відкритими для кожного її працівника, для кожної простої людини. За часів його редакторства, видання сягало небачених в області та й на всесоюзному рівні серед собі подібних тиражів. Відкриття меморіальної дошки  на вшанування пам’яті Сергія Васильовича Хмиза  було не лише давньою мрією подільськовістянського колективу, але й справою честі. І ось нарешті звершилося. Минулої п’ятниці радість довгоочікуваної події з нами розділили десятки тих, хто добре знав і пам’ятає незабутнього редактора, ветерани, які пліч-о-пліч пройшли з ним трудовий шлях. Прибули на відкриття меморіальної дошки голова обласної ради Іван Ярославович Гончар, виконуючий обов’язки міського голови, секретар Хмельницької міської ради Костянтин Іванович Чернилевський, представники громадськості краю. За словами Івана Ярославовича,  Сергій Хмиз був не лише потужним та досвідченим керівником, справжнім професіоналом своєї справи.  Він насамперед — Людина з великої літери, яка дала путівки у життя десяткам молодих газетярів.
Таку ж думку про Сергія Хмиза висловили Костянтин  Чернилевський, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Йосип Ядуха та інші.