Нині Кам’янець-Подільська міська ветеранська організація є не лише однією з найчисленніших в області, а й однією з найактивніших. Особливо ця дієвість проявляється у теперішній нелегкий для країни час. Як відзначають у президії цього громадського об’єднання, кожен з його членів усвідомлює, що фронт сьогодні не лише там, де вже несе смерть російський окупант, а й на кожному клаптику рідної України.

З перших годин ворожої навали всі свої зусилля та силу духу задля перемоги об’єднала і міська ветеранська організація. Насамперед була створена спільнота у соцмережі, до якої увійшли активісти ветеранського руху, голови місцевих первинних осередків, інші містяни, які вже давно на заслуженому відпочинку. Вони стали обмінюватися різною інформацією щодо діяльності ветеранського об’єднання, розміщувати оголошення про збір необхідних матеріалів та засобів для армії, територіальної оборони, одиноких престарілих, вимушених біженців, пошуку їм житла тощо.
 Досить сказати, чимало ветеранів поповнили ряди волонтерської громадськості міста й разом з іншими кам’янчанами, працюючи на перемогу, зібрали не один десяток тонн харчових продуктів, чимало теплого одягу та взуття, виготовили сотні квадратних метрів маскувальної сітки, допомогли із житлом багатьом переселенцям. З ініціативи членів президії ради ветеранів сотні кам’янчан перерахували по тисячу гривень, виділених їм за протиковідну вакцинацію.
Слід відзначити, що особливою ініціативністю відзначаються і первинні ветеранські організації всіх населених пунктів району, які увійшли до складу Кам’янець-Подільської міської територіальної громади: із села Ходорівці відправили за призначенням два буси гуманітарної допомоги, три автомобілі з харчовими продуктами та теплими речами зібрали мешканці села Княгинин, двічі відвозили допомогу нашим захисникам на пункт збору в міський територіальний центр «Турбота» жителі села Колибаївка. До речі, в цьому населеному пункті ветерани опікуються шістьма переселенцями. Три буси з продуктами, матрацами, ковдрами, постільною білизною відвезли ще на один міський пункт збору ЦКМ «Розмай». Члени ветеранської організації села Ходорівці спільно з місцевими освітянами вже кілька днів поспіль у місцевій школі (директор Дмитро Желізник) для армії ліплять та заморожують вареники з борошна, яке надає місцевий фермер і меценат Андрій Ванат.
Словом, подібних прикладів можна навести багато, які свідчать, що ветерани Кам’янець-Подільської громади і нині у строю.
До речі, днями в Кам’янець-Подільському видавництві «Друкарня «Рута» вийшло друком за редакцією професора, заслуженого працівника освіти України Анатолія Рудя та голови редакційної колегії, очільника ради ветеранів, відмінника освіти України Миколи Ящука досить фундаментальне, історико-презентаційне видання, присвячене 35-річчю від дня заснування Кам’янець-Подільської міської організації ветеранів.