Всесвітній День шахів любителі цієї мудрої гри відзначили проведенням у Хмельницькому двох турнірів з швидких шахів.

У турнірі «А» змагалися  сивочолі ветерани й школярі.  Основна боротьба за перемогу  точилася між Дмитром Шевчуком,  Олегом Каштановим та чемпіонкою України з швидких шахів   серед дівчат   віком до дванадцяти років Євгенією Дзятко.  В результаті цікавої боротьби Д. Шевчук та Є. Дзятко прийшли на фініш змагань з однаковим результатом (у обох по  7,5 очка з 9 можливих). Лише за додатковим показником перше місце посів більш досвідчений Дмитро Шевчук, О. Каштанов був третім.
У турнірі «Б», де змагалися провідні шахісти міста, перемогу здобув   кандидат у майстри спорту Вадим Разін з високим результатом
8,5 очка з 9 можливих.  У майстра ФІДЕ Михайла Григоріва — 6,5 очка й друге місце. Подальші призові місця посіли Дмитро Шевчук, Володимир Іванов та Сергій Гуменюк.