Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту було проведено змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед дівчат у двох вікових групах – до 18 років та старші.

Змагання відбувалися у межах Всеукраїнських спортивних заходів «Спорт, що нас об’єднує».
– У спортивному заході взяли участь близько 40 дівчат та жінок різного віку. Змагання проводились у вправі ГП-1 (гвинтівка пневматична). Кількість пострілів – 8 (3 пробних, 5 залікових), положення стрільби – сидячи, відстань до цілі – 10 метрів. При виконанні вправи дівчата спочатку виконували по три пробних постріли, ознайомлювалися зі зброєю. Після цього виконували п’ять залікових пострілів, – розповідають у Шепетівській міській раді.
Учасники змагалися на влучність, як зазначають організатори, з шаленим завзяттям. Зосередженість на цілі та жага до перемоги приборкували хвилювання учасників під стрільби. Переможці й призери у змаганні визначалися в особистому заліку.
У підсумку, влучними стрілками серед дівчат до 18 років стали:
1 місце – Олійник Евеліна – 47 оч. з 50 можливих;
2 місце – Левчук Мальвіна – 42 оч.;
3 місце – Закревська Анастасія – 41 оч.
Дівчата, старші 18 років:
1 місце – Конончук Наталя – 26 оч.;
2 місце – Вихівська Людмила – 24 оч.;
3 місце – Андрощук Альона – 14 оч.
Переможці та призери змагань були нагородженні кубками, грамотами, медалями та подарунками міського Центру «Спорт для всіх».