У Білій Церкві  за участю понад тисячі спортсменів відбулися традиційні змагання з бігу по шосе, на яких визначилися переможці та призери чемпіонату України з марафону (42 км 195 м), а також чотири володарі путівок на Олімпійські ігри-2016.

У чоловіків першим фінішував з часом 2 год. 12 хв. 03 сек. місцевий спортсмен Ігор Олефіренко, для якого це вже третя перемога на домашньому марафоні. Другим став Олександр Сітковський із Донеччини. Вони завоювали перепустки на ігри до Бразилії.  Бронзова нагорода дісталася Ігорю Руссу з Києва (2 год. 12 сек. 47 сек.). Він — наш земляк, розпочинав займатися легкою атлетикою в Полонській ДЮСШ під керівництвом тренера Любові Івчук.
Ігор Порозов, підопічний іншого фахівця з Полонного Володимира Ліщука, представляв Хмельниччину. Його дебют у марафоні виявився  досить вдалим — зайняв п’яте місце (2 год. 14 хв.30 сек.). Продемонстрований Ігорем час значно перевершує норматив майстра спорту. У підсумку збірна області в його особі —  шоста.