В Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) за участю спортсменів з 82 країн відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. Україну представляли 14 спортсменів, котрі вибороли три бронзові медалі. Одна нагорода у доробку хмельничанина Антона Савицького, котрий виступав у ваговій категорії до 100 кілограмів.

Наш атлет на початку турніру послідовно впевнено переміг італійця та алжирця. А у півфінальній сутичці поступився спортсмену з Бразилії. В подальшому до сходження на п’єдестал йому вдалося здолати представників Сербії та Німеччини. Третє місце юніорського чемпіонату світу відповідає нормативу майстра спорту України міжнародного класу. Тож сподіваємося, що невдовзі Антону, першому з дзюдоїстів-чоловіків нашої області, присвоять це високе спортивне звання.
А. Савицький —  вихованець  тренера ДЮСШ «Динамо» Оксани Пилипчук.