Упродовж  двох днів на алеях парку 900-річчя Луцька  372  спортсмени різних вікових груп  боролися за нагороди чемпіонату України з легкоатлетичного кросу.  Збірна нашої області зайняла третє місце серед 24 команд. Попереду спортсмени Дніпропетровської  та Київської областей.

В особистому заліку на різних бігових дистанціях до числа призерів пробилися: Вадим Лонський (юнаки, срібло, 3 км) зі Старосинявського району; кам’янчанка Тетяна Палінкаш (дівчата, срібло, 2 км), Наталія Легонькова (жінки, срібло, 4 км) та Вікторія Калюжна (жінки – молодь, бронза, 6 км) із Полонського району; Віталій Капітанець (чоловіки – молодь, бронза,  8 км) з Кам’янця-Подільського.
До чільної десятки на різних дистанціях потрапили Василь Сабуляк, Єгор Жуков, Олег Каяфа,  Дмитро Іванчук, Ігор Порозов із Полонського району, Тарас Чукань та Ігор Ярмоленко зі Старосинявщини.
У змішаній естафеті, де чотири  учасники долали по  кілометру,  подоляни стали шостими.
Серед 21 дитячо-юнацької школи спортсмени зі Старосинявської ДЮСШ зайняли п’яте місце, поступившись лише командам з обласних центрів.
Готували членів нашої збірної до чемпіонату тренери Володимир Ліщук, Любов Івчук з Полонного, Іван Чорний зі Старої Синяви, Тетяна Черняк зі Славути, Леонід Рибак із Хмельницького та Василь Ліщук із Кам’янця-Подільського.