У Києві в матчі-відповіді за третє місце суперліги чемпіонату України регбійний клуб «Хмельницький» у важкій боротьбі обіграв столичну  команду «Антарес» — 18:10.

Після непереконливої перемоги над киянами вдома з рахунком 17:12, у другій грі подоляни вже у першому таймі зробили заявку на позитивний кінцевий результат і, захопивши ініціативу, пішли на перерву за рахунку 11:3 на свою користь. А після того, як їм вдалося збільшити перевагу до 18:3, всі сумніви щодо переможця розсіялися.
Тож після дворічної перерви гравці й тренерський склад РК «Хмельницький» знову отримали бронзові медалі, підтвердивши статус найсильнішої аматорської команди країни з регбі-15.  А попереду подолян лише професійні клуби «Олімп» Харків та «Кредо-63» Одеса. Цьогоріч чемпіонство здобули харків’яни.