Минулих вихідних відбулося закриття сезону в другій лізі чемпіонату України з футболу.

«Поділля» мірялося силами в Запоріжжі з місцевим «Металургом», який разом з хмельничанами ходить у аутсайдерах. Господарі одразу пішли вперед. На вісімнадцятій хвилині вони відкрили рахунок з пенальті. А в середині другого тайму подвоїли його. Лише наприкінці зустрічі гості спромоглися на гол престижу. Отож, ще одна поразка — 1:2.
Інші зустрічі туру завершилися так: «Кремінь» Кременчук — «Кристал» Херсон — 5:0, «Енергія» Нова Каховка — «Арсенал-Київщина» Біла Церква — 4:0, «Суднобудівник» Миколаїв — «Нива-В» Вінниця — 0:0, «Балкани» Зоря — «Рух» Винники — 1:1, «Нікополь-НПГУ» — «Мир» Горностаївка — 1:4, «Тепловик» Івано-Франківськ — «Реал Фарма» Одеса — 0:4, «Іллічівець-2»
Маріуполь — «Інгулець-2» Петрове — 0:1.
Односібним лідером на зимові канікули йде «Кремінь» – 46 очок. «Жемчужина» і «Рух» мають у своєму активі по 44 очки. Інші колективи значно відстали. Найгірший доробок у «Поділля» й «Металурга», які серед сімнадцяти колективів набрали лише по десять очок.
Наступний сезон хмельничани розпочинають 18 березня 2017 року. До них у гості приїде «Нікополь-НПГУ».