У Броварах Київської області борці вільного стилю змагалися за нагороди двох престижних офіційних всеукраїнських турнірів.

Спочатку чоловіки визначили кращих на чемпіонаті України. Хмельничанин, майстер спорту  Андрій Власов зробив собі подарунок напередодні 23-річчя, здобувши золоту медаль. Виступаючи у ваговій категорії 125 кг, він почергово переміг суперників із Чернівецької,  Харківської областей, Києва та Сумщини.
Згодом на тих же борцівських килимах жіночий склад  збірної області в Кубку України завоював п’ять бронзових нагород у різних вагових категоріях. Медалі вибороли хмельничанки Ганна Войтова, Дар’я Сич, Крістіна Шостацька, а також спортменки, які представляли нашу і ще одну область, – Тетяна Сікновенко й Наталія Пульковська.