На етапі Кубку світу з фехтування на шаблях серед юніорок, який відбувся у польському місті Сосновець, вихованка нетішинської школи фехтування, а нині студентка Хмельницького національного університету, дев’ятнадцятирічна Ірина Щукла стала переможницею. У фіналі з перевагою в один удар (15:14) вона виграла у росіянки Катерини Костіної.

Нетішинка Марія Цимбота зайняла 62 місце з-поміж 121 спортсменки. В командному турнірі збірна України у складі Ірини Щукли, Марії Цимботи, миколаївчанки Діани Залевської та киянки Юлії Баскатової здобула п’яте місце. У чвертьфіналі наші дівчата поступилися (41:45) збірній США, а в подальшому у боротьбі за 5-8 місця послідовно здолали японок (45:44) та росіянок (45:44).
Нагадаємо, що цьогоріч Ірина Щукла виборола «бронзу» молодіжного чемпіонату Європи в Тбілісі.