У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2005 років народження. Участь у змаганнях, які стали відбірковими до чемпіонату Європи в Польщі, взяли більше 500 спортсменів.

За гострої конкуренції представники Хмельниччини досягли хороших результатів, посівши п’яте командне місце серед дівчат та шосте – серед юнаків. У їхньому особистому доробку сім нагород у різних вагових категоріях.
Хмельничанки Анна Телегіна й Анна Карбовська та кам’янчанин Юрій Кожухар стали чемпіонами. Кам’янчанин Вадим Руденюк і Олександра Гуменюк з Хмельницького посіли другі місця. Бронзові нагороди дісталися Олександрі Шеховцовій та Єлізаветі Хомі з обласного центру.
Відібрано два склади – по десять чемпіонів та по десять срібних призерів, як у юнаків так і у дівчат. Фіналісти днями поїхали представляти нашу країну на чемпіонаті Європи, який триватиме з 27 по 30 червня.