Досить багатим на голи став другий тур чемпіонату України з футболу в першій лізі.

Волочиський «Агробізнес» проводив матч з командою «ВПК-Агро» з села Шевченківка Дніпропетровської області. Суперники грали на стадіоні «Метеор» у місті Дніпрі. Перший тайм завершився з рахунком 0:0. А після перерви наші земляки за короткий проміжок часу пропустили три голи й зазнали нищівної поразки.
У Луцьку місцева «Волинь» екзаменувала дебютанта ліги — хмельницьке «Поділля». Віддати належне гостям — вони не тільки вчинили гідний опір досвідченому супернику, а й грали на рівних. Волинянам вдалося перемогти лише з мінімальним рахунком — 1:0.
Інші матчі туру завершилися так: ФК «Краматорськ» — «Кремінь» Кременчук — 2:0, «Полісся» Житомир — «Гірник-Спорт» Горішні Плавні — 0:2, «Олімпік» Донецьк — «Прикарпаття» Івано-Франківськ — 2:0, «Кривбас» Кривий Ріг — «Нива» Тернопіль — 1:0, «Металіст» Харків — ФК «Ужгород» — 3:1.
Серед шістнадцяти колективів лідирують «Металіст», «Кривбас» і ФК «Краматорськ», що набрали по шість очок. «Поділля» й «Агробізнес» мають по очку й відповідно посідають дванадцяту й тринадцяту сходинки. «Альянс» із Липової Долини, «Полісся» й ФК «Ужгород» ще взагалі без очок.
У другій лізі теж відбувся другий тур. Після перемоги на старті дунаєвецький «Епіцентр» цього разу зазнав фіаско в столиці від команди «Лівий берег», пропустивши чотири «сухих» м’ячі. В групі А тон задають три колективи: «Лівий берег», галицькі «Карпати» й мукачівський «Мункач», у доробку яких по шість очок. «Епіцентр» з трьома очками йде п’ятим серед п’ятнадцяти команд.