З 20 до 23 серпня у Білій Церкві пройшли Всеукраїнські змагання з велоспорту на шосе, в олімпійських видах програм та командних перегонах, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Загалом у змаганнях взяли участь 92 учасники, з яких 13 спортсменів виступали за Хмельницьку область.

Переможницями Кубка України в індивідуальних перегонах на час серед жінок, на дистанції 20 км стали хмельницькі спортсменки:

• І місце - Вікторія Мельничук (ЦШВСМ, «Україна»);
  • ІІ місце - Дарина Беляк (ДЮСШ №4).

У командному заліку 20 серпня дві хмельницькі жіночі команди вибороли IV та VI місця, а чоловічі – VIII.

21 серпня відбувся чемпіонат України у командних перегонах на час.

Хмельничанки Анастасія Плоцідим та Дарина Нагуляк (ДЮСШ №4, «Динамо»), разом з парою гонщиць з Донецької області, у складі змішаної команди посіли перше місце у категорії юніорів на дистанції 25 км.

В той час як на дистанції 50 км хмельницькі велосипедисти вибороли наступні результати серед жінок:

• Вікторія Мельничук (ЦШВСМ, «Україна») та Вікторія Пархомюк (ХОШВСМ, «Колос») вибороли золоту медаль;
  • Дарина Беляк (ДЮСШ №4) отримала срібну медаль;
  • Олександра Чорна, Наталія Сафронюк (ХОШВСМ, «Колос»), Віолетта Кондрут та Вікторія Лазурко (ДЮСШ №4) виграли бронзову медаль.

Серед чоловіків у командних перегонах на дистанцію 50 км, хмельничани: Дмитро Качур, Іван Савчук та Вадим Стецюк прибули п’ятими.

Останнім змаганням були групові перегони на відстань 115 км у жінок та 144 км у чоловіків.

Результати хмельницьких спортсменів у самостійному останньому заліку:

• золото виборола юніорка Анастасія Плоцідим (ДЮСШ №4, «Динамо»);
  • срібло здобула Вікторія Мельничук (ЦШВСМ, «Україна»);
  • VI посіла Дарина Нагуляк (ДЮСШ №4, «Динамо»);
  • XVI серед чоловіків приїхав Вадим Стецюк.

У командному заліку шестеро наших гонщиць посіли перше місце – Плоцідим Анастасія, Нагуляк Дарина, Мельничук Вікторія, Кондрут Віолетта, Лазурко Вікторія, Беляк Дарина.

Чоловіки прийшли п’ятими у складі команди: Дмитро Качур, Іван Савчук та Вадим Стецюк та Шаронов Андрій.