Нещодавно у Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед кадетів до 2005 року народження, де спортсмени з Хмельниччини вибороли перше місце у командному підрахунку, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

У команді, що представляла Хмельниччину взяли участь Андрій Гуменюк, Даніїл Мазур, Ілля Русін та Ілля Чорногод. Серед 32 команд наші спортсмени вибороли золото.

Команда хмельницьких фехтувальників виграла поспіль п’ять поєдинків різних команд : з Івано-Франківська (45:4) , Миколаєва (45:28), Закарпаття-1(45:42), Львова-1 (45:26) та Києва-1(40:35).

Бій за золоту проходив на рівних. Перед останнім 9 поєдинком була нічия, яку виграв Даніїл Мазур на 16 хвилині 11 секунді.

Варто зазначити, що хмельницька командна у цьому складі перемога вже другий раз впродовж 2021 року.

Тренували хмельницьких фехтувальників з ДЮСШ 3 та ОДЮСШ до відповідальних стартів Юрій Мазур та Віталій Мартинюк .