Напередодні Нового року з полону ворога звільнено в результаті обміну 140 українських Захисників та Захисниць. Серед звільнених було і 2 захисників з Хмельницької області. 

Загалом це вже 35-й обмін, який був підготовлений Координаційним штабом від початку повномасштабного вторгнення. Додому повернулися 82 бійці Збройних сил України, 22 нацгвардійці, 15 воїнів із територіальної оборони, 11 представників Військово-морських сил та 10 військовослужбовців Державної прикордонної служби. 
Зокрема, серед визволених було вісім жінок та 132 чоловіки. Офіцерський склад становить 22 особи, рядовий і сержантський склад – 118. Було серед звільнених і 44 оборонці Маріуполя та 48 полоненених з донецького напрямку. Є звільнені, які були взяті в полон на луганському, харківському напрямках, а також у Київській області. А ще обміняні та звільнені двоє захисників острова Зміїний та один полонений із Запорізької АЕС. 
До речі, в групі визволених є двоє братів-близнюків, які потрапили в полон між Гірським та Золотим на Луганщині. Є сержант, чий 12-річний син написав листа до Президента України, щоб допомогти звільнити батька, а також батько та син, які разом пішли служити до лав територіальної оборони.
Крім того, додому вдалося повернути хвостатого друга українських воїнів — собаку породи американський пітбультер’єр. Пес був евакуйований з Азовсталі разом з оборонцями Маріуполя, але потім вивезений до росії.
Загалом за цей рік під контролем Президента України Володимира Зеленського у результаті роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з російської неволі вдалося визволити 1596 осіб — військових та цивільних. У тому числі від початку повномасштабного вторгнення звільнено з полону 187 жінок.
Тому команда Координаційного штабу не припиняє роботу над наступними обмінами. Бо всі наші Захисники та Захисниці мають бути визволені!