У зоні проведення операції об’єднаних сил від серцевого нападу помер сорокап’ятирічний старшина Петро Андрійович СЕМЕНЮК, уродженець села Досін Славутського району.

Зимовим шоу «Зірки запалюють ялинку» 1 грудня відкрився Різдвяний ярмарок у Хмельницькому, який триватиме до 22-го січня. Протягом цього часу для гостей та жителів міста проводитимуть зимові гуляння, дитячі ігри та забави, покажуть театралізоване дійство «На Андрія вечорниці – всі дівчата чарівниці», музичну виставу «Зимові візерунки», святкові програми «Новорічне сяйво» та «Щедрий вечір з Василем та Маланкою», парад вертепів «Нова радість стала» і, звичайно, свято Миколая. А в новорічну ніч запрошують всіх на розважальну програму «NEW YEAR NIGHT».

Особлива подія відбулася в житті прихожан Греко-католицької церкви 1 грудня. Церква Різдва Святої Богородиці, мабуть, ще не бачила стільки духовенства, яке прибуло до Хмельницького з різних куточків світу – Італії, зокрема представників Римо-католицької церкви, Англії, Польщі, Бельгії, Франції, навіть з далекої Аргентини. Настоятелі  Греко-католицької церкви Волині, Тернопільщини, Закарпаття і, звісно, Хмельниччини, також стали учасниками спільної молитви з нагоди призначення єпископом  Кам’янець-Подільської єпархії Івана Кулика, якого представив церковній громаді предстоятель УГКЦ,   Блаженніший Святослав (Шевчук).

1 грудня з обласного призовного пункту до одного з навчальних центрів ЗС України відправилася остання у цьому році команда призовників. Загалом  з області до військових формувань було відправлено 590 юнаків віком від 18 до 27 років. З них 365 чоловік поповнило лави Збройних Сил України, 175 – Національної гвардії, 25 – Державної спеціальної служби транспорту та 25 – Прикордонних військ України.

вручив перед початком розширеного засідання колегії новопризначений голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.

До рідного Михнова, на нашу Ізяславщину, назавжди повертається Богдан ШАЦЬКИЙ. Молодий, перспективний, якому ще б жити і жити, з коханою дружиною Христиною тішитися народженням дітей, примножувати славу України своїми здобутками, мудрістю, мужністю, героїзмом, порядністю і непідробною справжністю. Та проклята війна підступно розпорядилася по-іншому.

Не секрет, що за останні чотири роки лави Збройних сил України значно збільшилися військовослужбовцями за контрактом. Відтак гостро зросла проблема забезпечення їх житлом. Не оминула вона й армійців з міста над Смотричем.

13-15 грудня в Ужгороді, в історико-культурному центрі "Совине гніздо", відбудеться Закарпатський фестиваль пряників.