Днями мешканців Кочубієва та Жердя (Чемеровецька селищна територіальна громада) вкотре відправили гостинці для військових Збройних Сил України.

15-й мобільний прикордонний загін «Сталевий кордон» запрошує кандидатів для розширення особового складу.  Місце дислокації: Черкаська та Хмельницька області.

Із часу повномасштабного наступу росії українські захисники з усіх сил намагаються перешкоджати її кривавим планам. Щосекундно йде важка боротьба, смертельні бої точаться в різних містах і селах, надто важкою ціною для мужніх бійців Збройних сил виборюється кожен клаптик рідної землі… Багато з них не були вдома й досі, дехто лише на короткий період встиг заскочити до своїх рідних, обійняти їх, тим самим додавши сил чекати їх далі.

«Ве­ли­коб­ри­та­нія з ва­ми» — та­кий на­пис на синьо-жов­тій на­ліп­ці ре­ані­мо­бі­ля щой­но при­бу­ло­го до обласного центру. Ця ав­тівка з чо­тир­ма па­ра­ме­ди­ка­ми-бри­тан­ця­ми про­їха­ла ти­ся­чі кі­ло­мет­рів, щоб три дні пос­піль попра­цю­ва­ти з ря­ту­валь­ни­ка­ми Хмель­ницько­го, Кам’янець­-По­діль­сько­го та Ше­пе­тів­ки.

Захищаючи рідну землю від оскаженілого підступного цинічного терориста-агресора, переходять із земного до небесного строю найкращі діти України, золотими літерами назавжди вкарбувавши свої імена в новітню історію вільної та незалежної держави. Проводжає в останню путь справжніх Героїв і Хмельниччина. Вони навічно залишаються у пам’яті.

про перелік вакансій в Хмельницькій області:
1) Вчитель закладу загальної середньої освіти запрошується на роботу, з/п 9000 грн. Контакти: Білогірська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості: Хмельницька область, смт Білогір’я, вул. Шевченка, 54, тел. (03841) 2-14-69.

Подружжя прикордонників вирвалося з війни, щоб навідати 13-річного сина, який чекав на батьків разом з бабусею.  

Оскільки в нашій області спостерігається дефіцит електроенергії, від понеділка, 30 січня, тут буде діяти новий графік погодинних відключень, у якому вже не чотири, а шість черг. Він розрахований на схему "6 на 3": відключення триватимуть шість годин, а електроенергія буде лише три години.

На момент прибуття вогнеборців горіло 75 квадратних метрів покрівлі культової споруди. Вони локалізували вогонь, не давши йому поширитись будівлею та перекинутися на сусідні споруди, та загасили пожежу повністю.