Чи здолає чай з малини той коронавірус?

  

Автономний скімер – саморобний очищувач водної поверхні від сміття, експрес-метод визначення функціонального стану здоров’я організму, за допомогою елементів іридодіагностики,  рукавиця для орієнтування в просторі,  комплексна оцінка безпечності захисних масок, очищувач – опріснювач морської та забрудненої води з використанням сонячного концентратора – цими та іншими проектами займаються Славутські  ліцеїсти–винахідники.  

   

Хмельницька поліція припинила діяльність злочинної групи, яка вимагала гроші з громадян, та затримала її лідера.

У своїй роботі «Контінентал Фармерз Груп» особливу увагу звертає на дбайливе ставлення до земель, відновлення структури ґрунту та збереження його родючості, тому при виборі технології, завжди враховує ці фактори як пріоритетні.

У листі до редакції П. Р. Анісімов з Хмельницького запитує: як роботодавцю отримати дозвіл на працевлаштування іноземця?

Йду парком і бачу двох дідусів на лаві. Вони, як тепер вимагається, у масках від підборіддя до очей. Зіниці зло блимають. – З чого б то? – подумалось мені. – Може, щось лихе замислили? Наприклад, припинити дивитися «95-й квартал» і «відосики» гаранта?

 Розбудувалися майже на трьох гектарах лісу