Поліською митницею Держмитслужби у грудні 2019 року (з 08.12.2019 року) та в січні 2020 року видано 656 сертифікатів  EUR.1 на товари, що експортуються до країн Європейського Союзу.
Найбільше сертифікатів оформлено до наступних країн:  Польщі — 141, Німеччини — 98, Литви — 48, Угорщини — 41, Румунії — 36, Італії — 18, Австрії  — 17, Франції — 13.

Четвертого славного сина з початку року втратила Хмельниччина. 15 січня у зоні проведення Операції об’єднаних сил помер 35-річний Роман СТРЕЛЬЧЕНКО родом з селища Понінка Полонського району.

В Старокостянтинові вшанували захисників Донецького аеропорту.

Вони постали каменем,  мов неприступна скеля,
На них залізом плавленим  валились сотні тонн,
Та їх кістки не тріснули —  не витримала стеля,
Та дух їх не зламався —  не витримав бетон!
Бій за Міжнародний аеропорт «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва тривав 242 дні. Оборонців ДАПу обстрілювали з мінометів та танків, кидали на прорив хвалений російський спецназ «Вимпел», та марно. У результаті один із терористів заявив, що в Донецькому аеропорту закріпилися «не люди — це кіборги». Ця фраза була підхоплена українськими ЗМІ, після чого захисників ДАПу називали загальним ім’ям «кіборги».

Наприкінці минулого року Держприкордонслужба спрямувала 112 мільйонів гривень фінансової компенсації на придбання житла для дев’яносто дев’яти родин українських прикордонників, які «стояли» на черзі в період з 1987 року по 1999 рік.

У переддень Водохреща в обласному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького найпотужніші обереги на усеньке життя – поіменне серце-оберіг вручили 112 дітям, у яких проклятуща війна відібрала батьків.

В обласному центрі зник 38-річний Віктор Шиндер. Востаннє чоловіка бачили 10 січня. Зниклий п’ять років служив на Сході і у серпні 2019 року повернувся до батьків, які мешкають у селі Великий Олександрів Віньковецького району.

«Брат поїхав в обласний центр і там влаштувався на роботу. Все було добре, але 10 січня він перестав виходити на зв’язок, а з часом його телефон взагалі став не в зоні доступу. Сьогодні ми написали заяву до поліції і сподіваємося, що найближчим часом він знайдеться», - розповів брат зниклого Олександр.
Рідні просять у разі наявності будь-якої інформації про зниклого повідомити за телефонами: +380968307317 (Олександр Шиндер) або 101.

Дітям, які втратила батьків на Донбасі у ході російсько-української війни, вручили іменні серця-обереги. Про це розповіла координаторка Центру допомоги учасникам АТО Наталія Дзекар. За її словами,  всеукраїнський проект «Батьківське серце» започаткували представники військово-цивільної спілки «Бойове братерство України». Хмельницький став шостим містом, де вручили обереги дітям загиблих військовослужбовців. Такий захід відбувся раніше у Києві, Чернігові, Житомирі, Новоград-Волинському та Чернівцях.

Марійський дуїховний центр Зарваниця запрошує учасників війни та їхніх дружин (чоловіків) на реабілітацію з 23 березня 2020 року по 29 березня 2020 року!

Нагадаємо, літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розбився незабаром після вильоту з Тегерана. На борту перебувало 167 пасажирів і дев’ять членів екіпажу. Всі загинули. Серед них – 11 громадян України (дев’ять членів екіпажу), 82 громадянина Ірану, 63 – Канади, 10 – Швеції, чотири – Афганістану, по три – ФРН і Великої Британії.