Минулої неділі жителі села Олешин Хмельницького району, окрім загальнодержавних свят, відзначали ще й День села.

Осінньої пори сільським жителям не часто випадає можливість, аби відпочити і поспілкуватися, бо роботи на обійстях вистачає – зима ж не за горами. Але 14 жовтня був саме такий день, коли турботи і клопоти залишилися вдома, а господарі зібралися біля сільського клубу, щоб відзначити свято села.

За майже 40 років життя я сформував своє власне правило «5 фактів». Воно дуже корисне, коли справа стосується вибору будь-чого: роботи, банку, турагентства, купівлі автівки або комп’ютера. Суть його полягає в тому, щоб самостійно знайти і оцінити реальні факти на користь того чи іншого товару або послуги, не покладаючись на фантастичні байки та обіцянки реклами.

Масштабні навчання Повітряних сил України та восьми країн-учасниць НАТО на чолі зі Сполученими Штатами Америки відбулись на території Хмельницької та Вінницької областей.

13 жовтня у Хмельницькому урочисто вручили сертифікати та ключі для отримання квартир до Дня захисника України.

а, можливо, і в світі, пам’ятний знак подружжю Лариси Косач (Лесі Українки) і Климента Квітки встановлений у Славуті.

Уже три роки життя Тетянки Тарчинської у прямому значенні слова залежить від штучної нирки. Тричі на тиждень вона проходить гемодіаліз, виснажливу й важку процедуру, яка продовжує їй життя. Тож кожних понеділка, середи й п’ятниці дівчина зранку йде на заняття (навчається у Кам’янець-Подільському медичному училищі), а після обіду — на гемодіаліз...

Велелюддям, масою різноманітних заходів, що відбувалися одночасно в кількох локаціях, неймовірним позитивом зустріли минулих вихідних хмельничани й гості міста 578-ий день народження обласного центру, що проходив під гаслом «Майбутнє прекрасне». Свято не було схоже на попереднє, бо Хмельницький — щодня новий, запевнив і постійно доводить на ділі Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.