У навчально-виховному комплексі №10 відкрили новий корпус.

Уже традиційно кожної третьої неділі вересня по всій Україні відзначають Всенародний день батька. Тож із найкращими вітаннями 20 вересня, бо саме на цей день припало свято, зверталися до своїх батьків і зовсім маленькі, і вже давно дорослі діти. Сила батьківської любові безмежна, бо він виконує роль не лише вихователя, наставника, порадника, а й, звісно ж, близького друга, який, затиснувши в своїй міцній і сильній руці – дитячу, просто скаже: «Я поруч…».

В обласному центрі, поблизу Катедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, на території «Соціального центру святого Миколая Чудотворця для дітей та молоді з особливими потребами» благодійного фонду «Карітас» (вулиця Зарічанська) минулого тижня відкрито ігровий майданчик для дітей з особливими потребами.

П’ятнадцять  військовослужбовців Центру розмінування Командування сил підтримки Збройних сил України, що дислокується у Кам’янці-Подільському, днями   повернулися зі спеціального курсу підготовки в Німеччині.

Нещодавно в селі Новоселиця, що в Полонському районі, сталося займання у житловому будинку. З трьох дітей, які знаходилися в ньому, лише двох вдалося врятувати…

 

Сили спеціальних операцій Америки мають намір отримати нові літальні апарати з надзвичайними можливостями.

 

Центру екстреної медичної допомоги ціну на пальне збільшили, а кількість літрів зменшили.

 

Володимир Зеленський підписав Указ № 406/2020, тепер Кабмін протягом двох місяців має подати до Ради законопроект про будівництво енергоблоків № 3 і № 4.

 

Гори негабаритного сміття, що не вміщується в баки час від часу з’являються поруч сміттєвих майданчиків міст, але тепер вони не мають виникати.

  Влада Луїсвіллу, найбільшого міста в американському Кентуккі, готова заплатити шалені відступні.