25.10.2019 року канадські пластичні хірурги будуть проводити у Військово-медичному центрі Західного регіону (м. Львів, вул. Личаківська (колишня Чехова), 26 безоплатні пластичні операції: голови, обличчя, шиї, кінцівок рук та ніг для постраждалих учасників АТО/ООС та військовослужбовців.
Прохання до всіх, хто має у цьому потребу зголоситися до 15.10.2019 року за телефонами:
+380637997708 Віктор Олегович (лікар);
+380973856426 - Марія Ференц (волонтер).

Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня.

Ці слова хмельницького міського голови Олександра Симчишина, сказані на відкритті науково-практичної конференції «Народний Рух України на Хмельниччині: становлення, діяльність, розбудова», яка відбулася в рамках святкування Дня міста, якнайточніше відображають те, що зараз відбувається в Україні.

На Вінниччині стартувала осіння профілактика сказу у лисиць.

На території зруйнованого російськими окупантами міжнародного аеропорту “Луганськ” спостерігачі ОБСЄ виявили важке озброєння, розміщене з порушенням Мінських домовленостей.

На передовій, чи не у кожному з підрозділів є свої улюбленці. У когось можуть бути гуси, кролики, коти, собаки та навіть лисенята. Однак, в одному з підрозділів на Луганщині хлопці виховують собі у поміч диких вепрів. Разом з хлопцями вони патрулюють і стали справжніми бойовими вепрами.

 

Ці слова — кредо волонтерів Хмельницької громадської організації захисту тварин «Врятуй життя», бо вони всі свої сили та час віддають братам нашим меншим. І завдяки їхній наполегливості та активності  проблему захисту безпритульних тварин вже починає розуміти й громадськість, долучаючись до різноманітних акцій. Не став винятком і цьогорічний благодійний ярмарок, який відбувся минулої неділі біля кінотеатру ім. Т. Шевченка, що в обласному центрі. Серед гостей  і  батьки з маленькими дітьми, і молодь, і господарі зі своїми домашніми улюбленцями. 

Спостережливі хмельничани, мабуть, помітили, що біля зупинки громадського транспорту «Торговельно-розважальний центр «Оазис» почали будувати ще одну зупинку: уже є каркас.