На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців. Зі сльозами на очах про пережите херсонці розповіли Голосу Америки.

Син митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія Махоти Дмитро полишив цей світ на 35 році життя.

Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради гостинно запрошує жителів та гостей Хмельницької міської громади на цікавий та корисний захід, який відбудеться 11 червня з 12:00 до 17:00 у Хмельницькому Парку культури та відпочинку ім. М. Чекмана.

Шановна громадо! У ніч на вівторок, 6 червня, російські окупаційні війська підірвали Каховську ГЕС, що призвело до затоплення міст і сіл уздовж Дніпра, включаючи Херсонщину та Запоріжжя. Тисячі українців потребують евакуації та гуманітарної допомоги.
Ми звертаємося до відповідального бізнесу та небайдужих громадян з проханням долучитися до збору допомоги.

В ніч на 6 червня близько 2.30 російські війська підірвали дамбу Каховської ГЕС. Виникла загроза затоплення до 80 населених пунктів.

Президент України негайно скликав РНБО, а також засідання Державної комісії ТЕБ і НС. Станом на 6 червня не було зафіксовано жертв серед населення через «високу воду».
Уряд розпочав негайно евакуацію жителів районів підтоплення, запрацювали сформовані евакуаційні потяги на безпечніші території.

Перо узяти в руки, як багнет,
І словом вогняним уразити незримо,
Аби заглох ворожий кулемет
Від правди у строю — міцної й незборимої.
Ходімо, друже! Час такий настав,
Що на передній край борні рушати треба.
І хай погрожує ракет та градів шквал,
Ми вистоїмо, нам поможе й Небо...

Недарма ж у народі смерть на воді називають найбезглуздішою. А в час важких воєнних подій у країні, коли щосекундно гинуть люди – життя має набути особливої цінності. Та, на жаль, статистика свідчить про інше...

Відчути себе козаками — кмітливими, спритними, витривалими, зануритися в атмосферу славної історичної минувшини мали можливість учасники дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (Джура) з восьми освітніх закладів Летичівщини.

Саме під такою назвою в Деражнянській територіальній громаді відбулося грандіозне дійство для маленьких її жителів. А приурочене воно до важливої дати — 1 червня — Міжнародного дня захисту дітей.

«Плюс ще один квадрокоптер Dji Mavic 3 для наших сил спеціальних операцій! Дякую Misha Vavryshchuk за постійну, плідну співпрацю!
Вже майже 300 «бандеропташок» передали для наших Воїнів за цей час.
Працюємо далі…
Тримаймо стрій!», - розповів міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.