На ХАЕС введені в дію низка профілактичних, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів. Внесені зміни в режим роботи працівників на період оголошеного в державі карантину.

Запроваджений карантин в Україні не оминув і армію. З метою запобігання епідемії коронавірусу COVID-19 у Збройних силах України вжито низку заходів щодо його упередження.

 

Таке рішення ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів України. Всі карантинні обмеження подовжені на 30 днів до 24 квітня.

Передала його області компанія «Епіцентр», що стало можливим завдяки ініціативі Офісу Президента України в рамках кооперації зусиль великого бізнесу та місцевої влади задля подолання цієї інфекції. Саме про це повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.

Франківські водії безкоштовно допомагатимуть медикам дістатися на роботу через зупинку громадського транспорту.

У рамках проєкту «Нове обличчя керівного складу» в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проходив кількаденний відбір на посади заступників начальників загонів з оперативно-розшукової роботи.

Перші блокпости запрацюють у Нетішині. За розпорядженням Кабміну у містах-супутниках АЕС запроваджуються посилені карантинні заходи. Зокрема, від завтра, 18 березня, в Нетішин можна буде в’їхати або виїхати з нього лише за  перепустками.

Верховна Рада внесла зміни до законодавства для боротьби з коронавірусом. Аналізуємо два основні закони, які були прийняті (їх реєстраційні номери 3219 та 3220).

Учасникам 25-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ) довелося раніше виїхати на станцію “Академік Вернадський” аби змінити своїх колег, які вже рік провели в антарктичній експедиції й наприкінці квітня повинні повернутися додому.

На підконтрольній угрупованню «ДНР» території медики спостерігають за двома пацієнтками, які були госпіталізовані з коронавірусів COVID-19.