Про це повідомила прес-служба Державного концерну «Укроборонпром».

Кожен може допомогти нашій армії виявити місце перебування російських військ в Україні. Також за допомогою чатботу можна повідомити про діяльність колаборантів. Щодня команда Мінцифри отримує повідомлення про колаборантів та передає їх СБУ.

Нещодавно посеред ночі у Дунаївцях спалахнула п’ятиповерхівка. Як повідомили в Головному управлінні ДСНС у Хмельницькій області, один з мешканців невдало покурив у коридорі, через що позбавив спокійної ночі сусідів.

У розв’язаній росіянами війні гинуть найкращі представники української нації. В останню путь провела своїх Героїв і Хмельниччина.

У межах відзначення Всесвітнього дня біженців вчора у центральній публічній бібліотеці відбулася зустріч «Право на пошук безпеки». Подію влаштував БФ «Рокада», який з 2003 року надає соціальну та психологічну підтримку біженцям з різних країн, а з початком війни в Україні працює і з внутрішньо переміщеними особами.

Отримати допомогу чи надати її іншим відтепер можна на порталі «Поряд». 

   

«Чергова передачка вже у наших двох бойових підрозділів на східному фронті: 234 пари літніх берців; 448 футболок; 47 радіостанцій Моторолла DP 4400, 4600; ретранслятор Моторолла з усім обладнанням; медичні гігієнічні серветки.
    А також ремонтуємо для них потужного Черокі.
    Працюємо далі… Слава Україні!», - розповів міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

Протягом двох тижнів працівники хмельницьких комунальних підприємств працювали над відновленням будинків у старовинному місті пошкоджених війною.

18 червня 2022 року відбулася Церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу проєктів екологічного спрямування «GENIUS Olympiad» 2022, що проходила у Нью-Йорку, США.

В Національному природному парку «Мале Полісся» знайшли нові локалітети червонокнижних рослин