Міського голову Старокостянтинова Миколу Мельничука нагородили орденом «За заслуги» III ступеня. Відповідний указ Президент України Володимир Зеленський підписав вчора, 7 грудня.

З ініціативою підготувати подарунки воїнам-землякам виступив Юрій Герасимчук. Жителі Майдан-Лабуня підтримали ініціативу односельця і почали збирати пожертви на найактуальніші речі для військових.

Відсьогодні він доступний на порталі: https://services.uz.gov.ua/military
Тож у разі відсутності квитків у продажу забронювати їх військовослужбовці можуть онлайн.

Кожен, доклавши незначних зусиль, може допомогти військовим, висловивши таким чином слова вдячності за мужність, стійкість та незламність у боротьбі з окупантами. До прикладу, діти Дунаєвецького ліцею №1 відшукали свій шлях аби підтримати наших Захисників.

«Який День Святого Миколая без подарунків?
Сьогодні до Дня ЗСУ, до Дня Святого Миколая, до Дня місцевого самоврядування передали військовим підрозділам Сил Оборони ще 90 FPV-дронів. Вартість разом із додатковим обладнанням і системами управління – майже 1,2 млн грн. Це бюджетна закупівля, тому це наш з вами спільний подарунок!
Додам, що за 3 місяці вже 540 FPV-дронів. Чекаємо ще 1100 шт.
Працюємо далі!
Тримаймо стрій!», - розповів міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

Акцію зі збору металевих бляшанок для виготовлення окопних свічок проводить Офіс концепції «Розумне довкілля. Хмельницький».
Окопна свічка - іноді єдина можливість для наших захисників зігрітися та підігріти їжу у важких умовах. Особливо актуально це зараз.

Долучіться до такої важливої справи - приносьте металеві банки на Центри управління відходами (проспект Миру, 7 або перетин вулиць Чорновола і Пілотської), до Екобусу, який працює відповідно до графіку у різних мікрорайонах міста, до «Гуфі-центру» або ж до офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» (ТЦ «Монблан» по вул. Бандери, 2/1а, 3-й поверх).
Приймаються чисті бляшанки з-під консервів (максимальний розмір - як для горошку, кукурудзи), котячого корму.

Сьогодні, у День Святого Миколая, команда Офісу Омбудсмана зустрічає чотирьох дівчаток та чотирьох хлопців на рідній українській землі. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Редакція газети “Подільські вісті” розробила найвигідніші серед усіх видань Хмельниччини пропозиції інформаційних послуг на наступний рік. Поспішіть передплатити наш часопис — і розміщення оголошень, повідомлень, звітів, іміджевих матеріалів, привітань, тематичних добірок стане для вас особливо вигідним. Попри складні випробування “Подільські вісті” залишаються правдивим, аналітичним, високопробним виданням. Дотримання принципів професійної журналістики дає можливість залишатися найтиражнішою і найцікавішою газетою області. У надзвичайно відповідальний період передплатної кампанії не забудьте передплатити “Подільські вісті” тим, хто з різних причин не має такої можливості. Ветерани праці, родини воїнів, малозабезпечені громадяни будуть вдячні за такий знак доброти й уваги. “Подільські вісті” завжди йдуть назустріч тим, хто цінує друковане слово і подає нам дружню руку допомоги.

Ось уже сім років Хмельницька обласна рада проводить конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області. І вже другий рік поспіль, у зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації на територію України, тематика конкурсу була змінена.

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтерів – невтомних людей, для яких не існує чужого горя, безвихідних ситуацій та взагалі чогось неможливого. Тих, хто в цей нелегкий час воєнного стану, присвячує свій талант, енергію та виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи визнання.