У Львові з 13 по 19 вересня відбувся чемпіонат України імені ЗТУ А. П. Кукси серед дорослих з кульової стрільби, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Працівники поліції приєдналися до вітань та створили імпровізоване поліційне містечко на території проведення свята, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

У Хмельницькому, 16 вересня, відбулися обласні змагання бригад екстреної медичної допомоги. Наразі вже визначено переможців фіналу, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Мужчина украл мотоцикл из-под носа владелицы в Новосибирске | ПРОИСШЕСТВИЯ  | АиФ Новосибирск
17-річний хлопець викрав мотоцикл під час огляду техніки перед купівлею, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

Как легко освоить медитацию: советы для начинающих

Вже досить давно люди почали цікавитися різноманітними духовними практиками, одна із них – медитація. Хтось каже, що це маячня, а хтось знаходить її для себе панацеєю. Пропоную вам розглянути деякі факти, що виплили у ході численних досліджень.

Під головуванням заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста Василя Новачка відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на кращий благоустрій «Хмельницький_Щодня_Затишний». Визначено переможців цьогорічного конкурсу. Обрано лідерів у чотирьох номінаціях.

Напередодні Дня рятівника працівники Служби порятунку Хмельниччини відзначили професійне свято. Захід розпочався із молебня в каплиці Неопалимої Купини, під час якого вшанували пам’ять колег, яких уже не має з нами. Продовжився захід на території Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

про проведення електронних торгів на передачу права на розміщення пересувних тимчасових споруд

 

На двох ділянках дороги уже влаштовують верхній шар покриття дорожньої конструкції з щебенево-мастикового асфальтобетону, повідомляє пресслужба Укравтодору в Хмельницькій області.

У Хмельницькому тимчасово курсуватимуть нічні тролейбуси – новини  Хмельницького

У нічний час, з 16 до 21 вересня, на вулицях Кам’янецькій та Купріна буде ускладнено дорожній рух, повідомляє пресслужба Хмельницького електротрансу.