Напередодні Дня Конституції України, Хмельницька АЕС безплатно передала квартири працівникам, що потребували покращення житлових умов.

Поліська митниця Держмитслужби Повідомляємо, що для зручності громадян та представників бізнесу, що планують перетинати кордон Держмитслужба оновила інтерактивну карту, на якій позначені закриті і відкриті пункти пропуску з українського боку. На карті показані аеропорти, які відновили міжнародне сполучення, відкриті морські порти та залізничні пункти пропуску.

Слідчі Служби безпеки України для встановлення всіх обставин, на які можливо вплинула діяльність та бездіяльність посадовців, розслідує причини руйнівних повеней на заході України за статтею «Екоцид»* Кримінального кодексу України 

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього директора одного із державних підприємств лісового господарства Рівненської області. Він обвинувачується у привласнені майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо  великих розмірах.

На межі розмежування неподалік міста Мар’їнка українські військові повторно затримали співучасника  убивства полковника Служби безпеки України, контррозвідника Олександра Хараберюша, учасника обміну полоненими у грудні 2019 року Сергія Пастухова.

Згідно з положеннями постанови "Про часткове зупинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян" з 1 вересня 2020 року скасовується можливість використання паспорта громадянина України для виїзду до республіки і перебування в Білорусі на умовах, визначених вказаною Угодою. 

У 1966 році сесією Кам’янець-Подільської міської ради було встановлено звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського». За понад п’ятдесят років його було надано 87 політичним та громадським діячам, визволителям міста від нацистських загарбників, кам’янчанам, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток рідного Кам’янця, науковцям, письменникам.

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України з початку поточного тижня противник продовжує нарощувати заходи бойової підготовки. Зокрема, з 15 червня ц. р. у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК розпочаті збори з корегувальниками артилерійського вогню, снайперами, гранатометниками, розрахунками протитанкових ракетних комплексів та командирами артилерійських розрахунків. Зазначені заходи проводяться на всіх полігонах тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях.