14 квітня до Служби порятунку надійшло повідомлення, що  поблизу села Климашівка Хмельницького району сталася пожежа в  локомотиві, що перевозив вантажні вагони.

"Раніше ми щороку відкривали нові і оновлені дитсадки та школи, але наші реалії змінюють пріоритети. Тепер будуємо укриття в навчальних закладах громади.

За результатами репатріаційних заходів в Україну повернули 99 полеглих Оборонців. Зокрема вдалося репатріювати 77 тіл Оборонців, що воювали на Донецькому напрямку, 20 полеглих воїнів із Запорізького напрямку та двох Захисників із Харківського напрямку.

11.04.2024 Верховна Рада України підтримала в другому читанні законопроєкт № 10449.
 

Як депутати ухвалювали закон про МОБІЛІЗАЦІЮ. Повне відео.

Надзвичайники Хмельниччини врятували лелеку з металевої пастки.
Подія «пернатого порятунку» сталася у селі Голосків, що у Хмельницькому районі, ввечері 8 квітня. Небайдужі місцеві жителі сповістили рятувальникам: лелека потрапив у пастку, бо впав у стару водонапірну вежу.

Вірусної популярності набув мотивувальний ролик з нагадуванням, що воювати доведеться всім, але є нюанс.

Два центри управління відходами працюють в Хмельницькій громаді. Тут можна безкоштовно здати небезпечні відходи, побутову техніку, одяг, будівельні відходи тощо.

Цього року Управління з питань екології та контролю за благоустроєм планує провести ряд заходів спрямованих на поліпшення якостей водного середовища за допомогою водних організмів. Прикладом ефективної біомеліорації водойм є заходи, що включають в себе зариблення водних об’єктів рослиноїдними видами риб (наприклад, білий амур, товстолоб), вапнування та вселення у водойму хлорели (рід одноклітинних зелених водоростей). Перший етап уже розпочався.

У міському громадському транспорті, тролейбусах і автобусах, з 15 квітня планується прибрати QR – коди ПриватБанку, через які здійснювалась оплата за проїзд.

Сили протиповітряної оборони Україні вночі в п’ятницю, 12 квітня, знешкодили 16 із 17 російських дронів-камікадзе типу Shahed. БПЛА з півдня тримали курс на північно-західні регіони.