Затверджено Положення про проходження військової служби  dійськовослужбовцями Служби зовнішньої розвідки України

 Документ передбачає порядок прийняття на військову службу та укладення контракту з військовослужбовцями СЗР, порядок переміщення, атестування та звільнення військовослужбовців. Положення затверджено указом Президента України від 30 грудня 2021 року № 690/2021.


Вчора, 18 січня, на річці Південний Буг відбулася зустріч рятувальників та журналістів, під час якої перші нагадали усі правила безпеки під час занурення в ополонку, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.


Урядовий контактний центр відкрив онлайн-платформу з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей (сайт 1547), повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Через сильні вітри у Хмельницькій області продовжують знеструмлюватися населені пункти, проте енергетики активно вирішують цю проблему, повідомляє пресслужба АТ «Хмельницькобленерго».


За повідомленням пресслужби Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Хмельницьким обласним центром соціальних служб шукає сім’ї, які готові тимчасово доглядати за дітьми, що потребують захисту.

На Хмельниччині оголошено про штормове попередження першого рівня небезпечності, це загрожує частковому або повному знеструмленню населених пунктів області, повідомляє пресслужба Хмельницькобленерго.

Вчора, 16 січня, у Кам’янець-Подільському районі від пожежі загинув чоловік, повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

 

Гостинно зауважувала столітня ювілярка із Новосілки, що на Городоччині, Олена Бельська, коли в порозі зустрічала шанованих гостей, а їй пропонували присісти. Жінка впевнено задула свічкову сотню на ювілейному торті й охоче розповідала гостям й журналістам пережите-звідане, адже всього ті літа приносили.

 

 

Науковці, краєзнавці та журналісти відновлюють історичну пам’ять нації з допомогою відкритих архівів СБУ, адже державний архів відомства — один із найбільш відкритих серед усіх пострадянських країн, а з 2015-го всі документи радянського періоду є відкритими. Архів СБУ у Хмельницькій області складається з 13 фондів, що налічують понад 26 тисяч томів.