З 1 вересня поточного року змінюються правила виплати пенсій та державної допомоги, і пенсіонерів та інших отримувачів соцвиплат мають перевести на банківські картки. Лише пенсіонери, що досягли 80-річного віку, люди з інвалідністю, особи, що потребують постійного стороннього догляду та ті, хто є одержувачами соцдопомоги особам, які не мають права на пенсію, і допомоги на догляд, можуть обрати доставку виплати або в Укрпошті, або у банку.
До нас звертаються читачі із проханням роз’яснити постанову Кабміну, аби з’ясувати чи обов’язково пенсіонер повинен обслуговуватися у банку чи він може продовжувати отримувати як і раніше пенсію на пошті, не переходячи на картки?

І хоч цьогорічна весна була не дуже щедрою на тепло, та й загалом останні події в державі є досить напруженими через пандемію, редакція газети «Подільські вісті» не могла не дотримати слова й провела розіграш лотереї для наших багаторічних партнерів — листонош і найвідданіших читачів.

Понад тридцять років на двох з чоловіком передплачує «Подільські вісті» Олена Митрофанівна Трончук, а в шлюбі вони вже п’ятдесят три роки. Як мовиться в народі: життя прожити — не поле перейти, в усьому треба досягати згоди. Та в сім’ї газета «починається» саме з господині.

— Історія мене захоплювала в молодості, цікавлюся нею і зараз, — каже Віктор Юзьвак. — І хоч за освітою юрист (закінчив юридичний факультет Львівського університету), і 41 рік працював за фахом, спершу на Хмельницькій макаронній фабриці, потім у облспоживспілці, та все життя захоплювався історією.

Дванадцять років працює листоношею в Розсоші Хмельницького району Анжела Бойцун. Намотуючи чимало кілометрів немаленьким селом, працівниця пошти не тільки доставляє кореспонденцію, пресу, пенсії, а й накопичує роздуми та переживання людей про непростий час, нові виклики, що вкотре постають перед Україною.

У зв’язку з омолодженням дерев, завтра, 15 квітня, з 10:00 до 17:00 на вулиці Чорновола, на ділянці від вулиці Госпітальної до Гальчевського буде змінено рух транспорту, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

У місті Дніпро з 9 по 12 квітня відбувалися змагання між найкращими веслувальниками країни, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.


У Кам’янці-Подільському працівники правоохоронних органів врятували хлопця, який хотів зістрибнути з Новопланівського моста, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

Олександр Симчишин розповів про деталі майбутнього Палацу спорту, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.


На вулиці Тернопільській, 26/2 та 28 тривають роботи з облаштування асфальтобетонного покриття, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.