Днями працівники офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» відправили першу партію пластикових кришечок та долучилися до Всеукраїнської акції «Ворогам - кришка!». Проєкт зі збору пластикових кришечок був ініційований благодійним фондом «О.В.Е.С.».

Пластиковий «скарб» збирають по всій Україні та відправляють на переробку. Таким чином, не тільки дбають про екологію, але й підтримують Збройні сили України: кошти з переробки кришечок спрямовують на придбання безпілотників українського виробництва.
За словами представниці офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» Світлани Каритун, їх установа час від часу займається волонтерською діяльністю. Наприклад, разом із активними хмельничанами та внутрішньо переміщеними особами займалися виготовленням окопних свічок для військових. У період з осені минулого року по весну цього було передано понад 8 тисяч свічок.
«І цього разу, коли нам запропонували долучитися до проєкту «Ворогам – кришка!», ми не роздумуючи погодилися. Тим паче, що ми збираємо кришечки в окремий контейнер на Центрі управління відходами, - розповідає Світлана Каритун. - Тому, коли будете приїжджати на Центр управління відходами ми вас заохочуємо відкручувати кришечку і складати її в окремий контейнер. А ми їх будемо передавати на допомогу ЗСУ. Перша партія в нас вийшла у 38 кілограмів – це вміст одного великого контейнера. І ми далі плануємо їх передавати, допоки в них буде потреба».
Нагадаємо, що Центр управління відходами у Хмельницькому розташований за адресою: проспект Миру, 7. Працює з 8.00 до 19.00, окрім понеділка. На території є спеціальний контейнер для пластикових кришечок: вони мають бути чисті, без резинових вставок і паперу.