В обласному центрі слідчі оголосили про підозру в порушенні санітарних правил та норм засновнику і директору ТОВ одного із розважальних закладів міста

За інформацією сектору комунікації поліції, обом чоловікам доведеться відповідати за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) та ч. 1 ст. 382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.

У повідомлені не зазначається про який саме заклад йде мова, та на фото видно, що це «СВ» - модернізований колишній кінотеатр «Сілістра». Крім злісного порушення карантинних обмежень, підозрюваним інкримінують і те, що вони не виконали рішення суду, який зобов’язав їх повністю зупинити діяльність закладу до усунення 23-х порушень котрі стосуються пожежної безпеки.

Поліція нагадує, що 14 січня цього року слідчі слідчого управління спільно з працівниками кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області на підставі ухвали суду провели обшук в розважальному комплексі м. Хмельницького в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням».

 Також у поліції зазначають, що за період з початку пандемії та оголошення карантинних заходів на керівників ТОВ було складено десятки протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП — «Порушення правил карантину людей». Та поки адміністративні справи перебували на розгляді в суді, розважальний комплекс продовжував свою діяльність всупереч вимогам законодавства, ставлячи під загрозу здоров‘я людей. 

Таким чином, слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області за процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області, оголосили про підозру засновнику та директору вказаного ТОВ. Чоловікам доведеться відповідати за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) та ч. 1 ст. 382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.  

Максимальне покарання, передбачене санкціями цих статей — позбавлення волі терміном до 3 років.

Зараз правоохоронці мову не ведуть про те, що до засновника розважального закладу мають серйозні претензії і у Службі безпеки України за намагання створити фейкові органи самоврядування.