Увечері, 21 березня 2023 року, 48-річний обвинувачений зайшов до помешкання 41-річної мешканки м. Старокостянтинова. Під час словесного конфлікту він кулаком зламав їй щелепу. Від удару жінка впала на диван. Тоді взяв на кухні ніж і перерізав їй горло. Опісля – помив у ванній руки від крові, забрав з квартири мобільний телефон та коштовні прикраси, зачинив двері на ключ і пішов.
Від гострої крововтрати потерпіла померла на місці. Тіло доньки зранку знайшла мати. Вона прийшла до неї, бо від вечора не могла додзвонитися.

Під час судового розгляду справи обвинувачений свою вину у вчиненні злочинів визнав, окрім викрадення телефону.
Дослідивши та проаналізувавши досліджені у судовому засіданні докази, суд дійшов висновку, що винуватість 48-річного жителя Старокостянтинова у вчиненні інкримінованих злочинів доведена.
Обираючи покарання, суд врахував, зокрема, те, що обвинуваченого раніше неодноразово притягували до кримінальної відповідальності за злочин проти власності до позбавлення волі, він має не зняту та не погашену судимість, схильний до девіантної поведінки, соціально не адаптований, офіційно не працює, постійного доходу не має, як і міцних соціальних зв’язків.
За висновком судово-психіатричного експерта на час злочину і зараз він усвідомлював і усвідомлює свої дії, міг і може передбачати їхні наслідки та керувати ними. Застосування примусових заходів медичного характеру не потребує.
Часткове визнання вини, щире каяття, активне сприяння розкриттю кримінальних правопорушень суд врахував як обставини, що пом’якшують покарання обвинуваченому. Обставинами, що обтяжують покарання, – визнав вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння, рецидив злочинів.
«При визначенні розміру моральної шкоди, завданої потерпілій, суд враховує, що внаслідок вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, загинула [жінка], потерпіла втратила єдину дитину, її внучка втратила матір, яка одна її утримувала та виховувала, чим завдано сильних душевних страждань та переживань, що негативно вплинуло на стан їх здоров’я, вона змушена була змінити свій звичний уклад життя, докладати додаткових зусиль для організації свого життя та життя внучки», – констатував суд.

Старокостянтинівський районний суд визнав 48-річного старокостянтинівця винним в умисному вбивстві (частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України) та у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану (частина 4 статті 185 Кримінального кодексу України), й призначив йому остаточне покарання – 9 років 16 днів позбавлення волі. На користь потерпілої (матері загиблої жінки) – стягнув з нього 800 000 гривень моральної шкоди.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.