Жінка розміщувала онлайн-оголошення про здачу в оренду неіснуючих котеджів для відпочинку в Карпатах. Для бронювання помешкання потерпілі перераховували їй завдаток, та згодом «орендодавиця» припиняла виходити на зв’язок.

Правоохоронці виявили шахрайку у Хмельницькому. Нею виявилась 25-річна львів’янка, яка на популярному сайті оголошень розміщувала інформацію про здачу в оренду будиночків та котеджів у Карпатах. Для замовлення місця для відпочинку жінка вимагала сплатити вартість житла за одну–дві доби наперед. Відтак, передплата становила від 2000 гривень. Були й ті, хто розраховувався за весь відпочинок наперед.
Отримавши кошти, зловмисниця або припиняла одразу виходити на зв’язок, або ж продовжувала спілкування, і навіть скидала замовникам геолокацію, де нібито розташований котедж. Однак, коли потерпілі приїжджали на місце, виявляли, що такого будинку не існує, а телефон «орендодавиці» вже був вимкнений.
На сьогодні поліцейські встановили близько 60 потерпілих з різних куточків України.
Слідчі Хмельницького районного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили 25-річній жінці підозру за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.