У 2021 році у Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) створено та організовано роботу нового відділення – денного, цілодобового тимчасового перебування.

Сьогодні під час семінару міжміської робочої групи Індексу конкурентоспроможності міст (ІКМ), який проводиться у рамках «Програми покращення Індексу конкурентоспроможності міст», директор КП «Хмельницькінфоцентр» Сергій Матвійчук поділився успішним досвідом міста Хмельницького. Захід відбувся за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Наразі працівники завершують в’язати арматурний каркас прогонової будови по правому проїзду мосту, повідомляє пресслужба Укравтодору у Хмельницькій області.

«Відкрили новий Центр підготовки робітників із овочівництва у закритих грунтах на базі вищого професійного училища №11 на вулиці Тернопільській.

22 листопада у Хмельницькому на плацу військової частини Сил спеціальних операцій в останню путь провели 33-річного старшого солдата Уберта Мрачковського, який загинув 19 листопада 2021 року від ворожої кулі під час виконання бойового завдання на Луганщині.