Володимир Зеленський вручив 30 сертифікатів на отримання квартир Героям України та родинам полеглих воїнів, які удостоєні цього звання посмертно. Серед тих, хто їх отримав – родина загиблого підполковника з Хмельниччини, командира ракетного дивізіону 19-ї ракетної бригади «Свята Варвара» Дмитра Васильєва. Про це повідомили в Офісі президента.

На території області та країни різко зростає кількість пожеж в екосистемах! Це негативно вливає на навколишнє середовище, здоров’я людей, а також знищує фауну держави. За пожежі в екосистемах передбачено адміністративну, а також кримінальну відповідальність. До прикладу, у період 28-29 лютого на території Шепетівського району співробітниками ДСНС було притягнуто до адміністративної відповідальності п'ятьох паліїв сухої рослинності та накладено стягнення у вигляді штрафу на суму 6120 грн.

 

«Плюс ще 100 FPV-дронів для Сил оборони!
Це майже 1,5 млн грн з міського бюджету. Дякую ще раз і ще раз платникам податків!

які працюють над встановленням системи очистки фільтрату на хмельницькому полігоні побутових відходів.

Віддаючи шану та вдячність за подвиг і звитягу тих, хто поклав своє життя за наше майбутнє, начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук разом із Волочиським міським головою Костянтином Черниченком передали державну нагороду рідним загиблого Героя — старшого солдата Даца Сергія Михайловича. Згідно з Указом Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороно- здатності та безпеки України, вірність військовій присязі Сергія Даца з Волочиська нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).