Плести маскувальні сітки в Новоушицькій центральній бібліотеці почали ще з перших днів повномасштабної війни. Жителі громади стали активними учасниками волонтерського руху, своєю працею максимально наближаючи перемогу.

У Кам’янці-Подільському реалізовано черговий соціальний проєкт – на вулиці Соборній відкрито  перукарню, у якій працюють майстри-перукарі та фахівці з манікюру з числа вимушених переселенців. Особливістю закладу є й те, що отримати у ньому  послуги можуть не лише внутрішньо переміщені особи (таких у місті над Смотричем близько тридцяти тисяч), а й пересічні кам’янчани. Всіх дітей тут обслуговують безкоштовно.

Мешканці Жердя, що на Чемеровеччині, у кожній справі і активні, і згуртовані, і працюють на вагомий результат. Віднедавна у три етапи роботи міні-цеху  виготовили 172 банки тушонок, 48 банок паштетів, 342 банки м’ясних кашів та залили 26 літрів смальцю. Усі консервації спрямовані у військові частини, як продовольча підтримка від тилу для фронту.

При розборі завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2 на проспекті Миру Маріуполя в підвалі знайшли близько 200 тіл загиблих під завалами з високим ступенем розкладання. Через відмову місцевих збирати та упаковувати тіла загиблих, МЧС росії залишило місце робіт. Крізь частково розібрані завали чути сморід майже у всьому кварталі.

Орест, голова прес-служби полку «Азов» перебував на «Азовсталі» з початку оточення Маріуполя. Напередодні свого виходу з вщент розтрощеного заводу, він зняв щемкий фільм-прощання.