«Передали нашим захисникам ще 10 квадрокоптерів DJI MAVIC 3T Enterprice. Їх вартість становить майже один мільйон гривень. Дякую платникам податків! — наголосив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. — З початку року передали вже понад 330 договартісних квадрокоптерів.

У парках і скверах Києва вирішили не косити траву на усіх балансових територіях.

У парках і скверах Києва вирішили не косити траву. Департамент захисту навколишнього середовища ухвалив рішення на якийсь час відмовитися від косіння трави на всіх територіях комунальних підприємств. Причина – аномальна спека.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури поширює послугу електронна черга для перетину кордону на пункт пропуску «Красноїльськ – Вікову де Сус» для порожніх вантажівок.

Спеціально навчені фахівці Центру супроводжуватимуть потенційного рекрута на всьому шляху – від підписання контракту до навчального центру та підрозділу, який той обрав.

Професорка Львівської політехніки Ірина Фаріон, в яку стріляв невідомий, померла у реанімації. Вбивцю Ірини Фаріон розшукує поліція. Триває спеціальна поліцейська операція для затримання стрільця. Міністр каже, це не спонтанне вбивство.