У Харкові відбулися перші офіційні змагання з маунтинбайку 2021 року, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

У чемпіонаті України взяли участь 134 спортсмени з 15 команд. Хмельничанки сформували команду зі спортсменами Чернівецької області. У результаті естафетних командних перегонів серед чоловіків та жінок, майстри спорту, що представляли Хмельниччину, Вікторія Пархомюк та Олександра Чорна вибороли почесне третє місце, коли перше та друге були за Донеччиною та Києвом.

Далі була перегони крос-кантрі, Вікторія виборола четверте місце серед жінок, а Олександра – третє серед юніорок.

Останніми були перегони крос-кантрі елімінатор, у якій хмельницькі майстри спорту вибороли по бронзовій медалі, кожна у своїй категорії.