Сучасна освіта – це не тільки кваліфіковані педагоги, сучасні підручники, комп’ютерна техніка, обладнання профільних класів… Це також організація корисного харчування школярів, яке сприяє формуванню здорового способу життя, забезпеченню правильного функціонування й розвитку дитячого організму. Адже харчування – це один з найважливіших факторів, який впливає на навчальні досягнення, фізичну та психічну активність, імунітет та настрій учнів.

У нашій громаді керівники освітньої галузі чудово розуміють важливість якісного харчування учнів. Тому вони постійно працюють над оновленням харчоблоків у всіх закладах освіти. Одним з прикладів такої роботи є капітальний ремонт харчоблока ліцею №1 імені Володимира Красицького, який завершився днями.
Тут змонтовано сучасну витяжну систему, встановлено систему очищення води, для якісної та тривалої роботи каналізації встановлено жировловлювачі. Застаріле обладнання замінено на сучасне. Зокрема, придбано пароконвектомат, електросковорідка, картоплечистка, овочерізка, тістомісильна машина, м’ясорубка, холодильники промислові, сучасні рукомийники та електросушарки для рук, бойлери. Це обладнання дозволяє швидко та якісно готувати страви відповідно до чинних вимог.
Тепер ліцеїсти можуть насолоджуватися смачними й корисними стравами, приготованими на сучасному обладнанні.
Сьогодні в ліцеїстів з’явилася можливість замовляти страви на вибір. Найбільше учням смакують страви з курки, овочеві салати, різноманітні напої та випічка власного виробництва. Щоденно в харчоблоці ліцею харчуються 200-250 учнів. Вони не тільки насичують свій організм необхідними поживними речовинами, але й отримують задоволення від смаку та аромату їжі.
На капітальні та поточні ремонти харчоблоків закладів освіти, придбання різноманітних пристроїв із бюджету громади у 2023 році виділено понад 11,2 мільйона гривень. Це свідчить про те, що влада та громада піклуються про здоров’я й благополуччя наших дітей.