У Києві пройшла церемонія нагородження конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України». Цього року на конкурс «Благодійна Україна», який вперше провели ще в 2007 році, надійшли 1463 заявки, з яких визначили переможців у 26 номінаціях. І серед лауреатів – хмельничани, кам’янчани, славутчани.

Зокрема, у номінації «Волонтер року» переміг український письменник та громадський діяч Сергій Жадан. А ось друге місце журі присудило хмельничанину Олександру Попову, який є керівником громадської організації «Мистецька сотня «Гайдамаки». Очолювана ж ним організація також брала участь в конкурсі. І в номінації «Доброчинність в культурі та мистецтві» «Мистецька сотня «Гайдамаки» отримала диплом за третє місце.
У номінації «Регіональна благодійність» третє місце посіла громадська організація «Кам’янець-Подільський «Ратуша». А кам’янчанин Сергій Ісаєнко став третім у номінації «Менеджер року у сфері доброчинності».
Ще одним лауреатом конкурсу та дипломом за третє місце нагородили учня Славутської гімназії №7 Олексія Борея, батько якого, як повідомили в пресслужбі Славутського міськвиконкому, із перших днів війни пішов добровольцем захищати Україну. До речі, нещодавно Олексій Борей отримав грамоту від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного за сприяння армії у наближенні перемоги над ворогом.