Під час першого з початку року засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради розглянули понад два десятка важливих питань для громади

 

Обласна прокуратура домоглася скасування права приватної власності на землю, яку оцінюють у понад 18 мільйонів гривень

Відділ комплектування Національної академії Держприкордонслужби України з 1 січня 2021 року розпочав формування навчальних справ кандидатів, які виявили бажання вступати до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького у 2021 році.

 

В області налічується 23 медзаклади, що безпосередньо задіяні у наданні допомоги хворим на COVID-19, цю роботу в них виконують 2504 працівника: 509 лікарів, 1206 - середній медичний персонал,  679 – молодший, 110 – інші. За інформацією Департаменту охорони здоров’я на сьогодні застраховано 695 працівників, це трохи більше третини. 

 Багато років поштове відділення у селі Грушка, що на Кам’янеччині, тулилося у старому, ще залишеному від пана, будинку. І ось днями, завдячуючи голові Староушицької селищної ради ОТГ Анатолію Тимчуку, грушківські поштовики справили новосілля у новому, з євроремонтом, окремим входом приміщенні, розташованому в сільському Будинку культури.