5 березня о 10.00 в концертному конференц-залі Dancehall оздоровчо-розважального комплексу «СВ-Клуб» (вул. Свободи, 1а, 2-й поверх) відбудеться Форум жінок Хмельниччини. Захід відбуватиметься за підтримки міського голови Олександра Симчишина.

Оголошується конкурс з визначення одержувачів фінансової підтримки на умовах співфінансування (грантів) у 2020 році, передбачених на реалізацію Програми “Громадські ініціативи” міста Хмельницького на 2016-2020 роки.

Якими тільки валентинками не тішать нині кіоски з пресою, магазини, ятки. Втім, погодьтеся, нема кращого дарунка, аніж зроблений власноруч, у ньому ж бо міститься частинка серця, тепло душі. Саме такими дарунками потішать рідних і коханих діти військовослужбовців Старокостянтинівського гарнізону. Для них днями в 42-му гарнізонному будинку офіцерів провели майстер-клас для дітей з виготовлення листівок та сувенірів-«валентинок».

20 лютого 2020 року заплановано провести ряд меморіальних заходів, приурочених Дню Героїв Небесної Сотні. Запрошуємо хмельничан взяти участь в заходах та вшанувати пам’ять Героїв. 

В бригаді тактичної авіації імені Петра Франка пройшла чергова льотна зміна. Погода внесла свої корективи, сніг і сильний вітер значно ускладнили підготовку до виконання польотів літаками-розвідниками та бомбардувальниками. Але не зважаючи на сезонні труднощі особовий склад батальйону аеродромно-технічного забезпечення своєчасно і якісно впорався з підготовкою інфраструктури військового аеродрому.