На вулиці Гарнізонній у  мікрорайоні Ракове, що у Хмельницькому,  на території колишньої військової частини виростає нове містечко пожежників. Вже не перший рік за сприяння обласної та міської влади  перетворюють колишній військовий об’єкт на затишний куточок для життя і відпочинку. Нещодавно ключі від нових квартир отримала двадцять одна родина, а ювілейний – сотий сертифікат на житло (саме стільки квартир зараз у містечку) припав водієві-рятувальнику з двадцятирічним стажем, учаснику АТО Павлу Ковтуну. 

Контррозвідники Служби безпеки України викрили організовану групу на незаконному збуті іноземцям складових частин озброєння українських військових підрозділів.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винною продавчиню магазину у порушенні правил карантину і оштрафував на 34 тис. грн. Про це свідчить постанова від 28 липня. 

Якщо Ви висвітлюєте результати реформи децентралізації – беріть участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для громадян, які повертатимуться на підконтрольну уряду України територію з тимчасово окупованих територій – Криму і Донбасу. Про це заявив заявив речник ДПСУ Андрій Демченко.