Протягом 28-29 листопада на території Хмельницької області сталося шість пожеж. Під час однієї з них, а саме у місті Деражня, травмувався 73-річний чоловік. Його врятували. Про це повідомили у ДСНС Хмельниччини.

«Передали сьогодні військовим 40 FPV-дронів, виготовлених одним із наших комунальних підприємств за допомогою активних волонтерів. Всі вони протестовані бійцями і готові до роботи. Дрони поїхали в один із підрозділів ГУР МО.
Собівартість таких FPV- дронів нижча, ніж коли ми купуємо їх у постачальника. Плануємо наступного року робити їх в значно більших кількостях. Це дозволить швидше постачати їх військовим.
Нагадаю, за 2 місяці ми вже передали 450 FPV-дронів, придбаних за кошт бюджету, або КП.
Маємо переможців тендерів і чекаємо найближчим часом поставки ще 1100 штук. До кінця року плануємо вийти на кількість до 1700 штук. Готуємо плани вже на наступний рік.
Працюємо далі…
Тримаймо стрій!», - розповів міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.

У дружини глави Головного управління розвідки Кирила Буданова, Маріанни діагностували отруєння важкими металами. Крім того, отруєння підтвердилося ще у кількох працівників ГУР.

Сили протиповітряної оборони України під час ворожої атаки 29 листопада збили усі безпілотники. Про це розповів речник Повітрняних сил Юрій Ігнат. 

«Ще плюс 7 квадрокоптерів Dji Mavic 3 Pro та Dji Mavic 3 Fly Combo, а також термобілизна та побутові товари для наших Сил Оборони.
Придбали не за бюджетні кошти. Зокрема, 2 квадрокоптери - подарунки на день народження.
Працюємо далі…
Тримаймо стрій!», - розповів міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.