"До Дня Героїв вручив відзнаки "Почесний громадянин міста" 65 родинам полеглих воїнів з нашої громади. До відзнаки грошова допомога, 160 тис. грн.

За частину винагороди працівників ХАЕС за підсумками роботи за 2023 рік волонтери Хмельницької АЕС придбали 9 квадрокоптерів DJI MATRICE 30T, 21 квадрокоптер DJI MAVIC 3T та додаткові батареї до них на загальну суму 6,6 млн грн.

"Продовжуємо допомагати Силам оборони.  Цього разу передаємо нашому 86 батальйону черговий «бандеромобіль», придбаний за допомогою соціально-відповідального бізнесу. А також 30 десятидюймових FPV-дронів. Вартість дронів – майже 500 тис.грн. Чекаємо найближчим часом постачання нових партій дронів, квадрокоптерів, засобів РЕБ, РЕР і оперативно все передаємо Силам оборони. В ході найближчої сесії плануємо довиділити понад 80 мільйонів на різні потреби Сил оборони. В цих видатках будуть і субвенції для військових частин, і кошти на власну збірку дронів, придбання дронів, квадрокоптерів, засобів РЕБ, РЕР. Працюємо далі… Тримаймо стрій!" - написав міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі "Фейсбук".

У понеділок, 20 травня, в селі Крачки Чорноострівської тергромади поліцейські помітили у ставку чоловіка без ознак життя. Потопельником виявився безвісти зниклий 33-річний житель Хмельниччини.

Посадовиця купила Audi Q7 2021 року випуску.

Депутатка Хмельницької міської ради та керівниця десяти товариств з обмеженою відповідальністю Світлана Баранська оприлюднила декларацію про доходи за 2023 рік.