Під час чергової терористичної атаки найбільше пошкоджень зазнали вікна і дахи, покриті шифером. Комунальники протягом вихідних активно працювали над ліквідацією пошкоджень, проте ще залишаються пошкоджені об’єкти.
Для мешканців громади, майно яких постраждало внаслідок удару пропонуємо 4 варіанти у відновленні пошкодженого майна.

Варіант 1.

У вас були незначні пошкодження (вибите скло в дерев’яних рамах, розбито кілька листів шиферу) міська рада надасть вам матеріали для відновлення і, за можливості, допоможе з монтажем.

Варіант 2.

Програма уряду «єВідновлення», яка передбачає допомогу з державного бюджету. Для участі в програмі вам треба подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно через додаток Дія самостійно, або через ЦНАП. Згодом вашу оселю обстежить комісія, яка і запропонує суму грошової допомоги.

Важливо! Отримати фінансову допомогу можна тільки в тому разі, якщо роботи з відновлення не проведено самостійно!

Варіант 3.

Міська рада співпрацює з міжнародними гуманітарними організаціями, і в Хмельницькому вони вже допомагали містянам у заміні вікон. Цей варіант варто розглядати, якщо ви підпадаєте під соціально вразливі категорії населення, адже саме тоді міжнародні організації фінансуватимуть заміну вікон. Якщо ви обираєте такий варіант, то нові вікна ви отримаєте за 30-45 днів.

Варіант 4.

Ви самостійно виконуєте ремонтні роботи, і подаєте лист на виділення матеріальної допомоги на ім’я міського голови додавши підтверджуючі документи на придбання матеріалів. Спеціально створена комісія розгляне звернення і надасть пропозиції щодо суми матеріальної допомоги, яка частково відшкодує ваші витрати.

Як це працюватиме? Ви залишаєте заявку на пунктах видачі матеріалів, через гарячу лінію 15-80, голові місцевого самоврядування (мікрорайон Гречани), або у старости вашого округу, якщо будівля розташована в селі, таких заявок вже більше 1000. Після цього з вами сконтактують представники комісії для проведення обстеження і визначення спільно з вами який шлях відновлення оберете ви.

«Пошкоджень дуже багато, заявок дуже багато, ми будемо намагатися обстежити все якнайшвидше, але це може зайняти і більше тижня. Дякую за розуміння», - зазначив заступник міського голови - директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок.

Телефон для довідок: (098) 033-75-75.