У Кам´янці-Подільському розпочав роботу на семінар-тренінг «Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг», в якому беруть участь представники територіальних громад з Вінницької, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Захід організовано в рамках Проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», який впроваджується ПРООН за фінансової підтримки уряду Швеції, що представлений Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).
Мета проєкту полягає у побудові ефективних міжсекторальних партнерств задля підтримки відновлення в регіонах України під час війни та багатофакторної кризи шляхом зміцнення потенціалу регіональних органів влади та органів місцевого самоврядування, а також їхніх партнерів з питань управління кризовим реагуванням та посткризовим відновленням, розширення доступу до публічних послуг і створення нових економічних можливостей для місцевого населення та ВПО.
Учасники заходу обговорили координацію зусиль влади, громадськості та волонтерських спільнот у реагуванні на виклики, спричинені війною, а також проаналізували антикризове управління територіальною громадою в сучасних умовах.
Під час семінару-тренінга буде приділена увага комплексному підходу до інтеграції ВПО у громадах та успішним прикладам інтеграції переселенців. Також йтиме мова про реалізацію обласних програм як інструменту економічного розвитку територіальних громад в умовах воєнного стану, про успішні приклади та характерні проблеми процесу релокації бізнесу, використання кластерної моделі як ефективного шляху економічного відродження громад.
Буде приділено увагу комунікаційним процесам на рівні ТГ як елементу мобілізації громад та прозорості прийняття рішень у кризових умовах, особливостям надання адміністративних послуг до та під час воєнного часу, концептуальним підходам в налагодженні процесів соціально-економічної, медичної та психологічної реабілітації ВПО та потерпілих від наслідків війни.