По 15 тисяч гривень допомоги із бюджету зможуть отримати військовослужбовці громади на власні професійні потреби – амуніція, дрони, транспорт та інше. Про таке нововведення відзвітували у муніципалітеті. 

Напередодні, 2 листопада, на засіданні сесії міської ради було прийнято зміни до комплексної програми соціального захисту Кам’янець-Подільської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в частині надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям. На неї матимуть право захисники, які приймають безпосередню участь в бойових діях.

“Допомога буде призначатись в розмірі 15 000 гривень. Всього з бюджету громади виділено 3 000 000 гривень. Використати їх плануємо до кінця 2023 року”, – уточнили у міській раді.

Для отримання матеріальної допомоги до заяви (поданої особисто, чи надісланої поштою) додаються наступні документи:

  • копія паспорта;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
  • номер карткового рахунку, відкритого в установі банку;
  • довідка з військової частини про безпосередню участь особи у бойових діях. Довідка має бути видана не пізніше як за місяць до дати звернення.

Для уточнення інформації можна звернутись за телефоном 0673146595.