Шукаєте роботу? Ви можете самостійно  переглядати актуальні пропозиції роботи не виходячи з дому і при цьому не потрібно моніторити різні сайти. Заходьте на «Єдиний портал вакансій», який об’єднує провідні сайти з пошуку роботи.  Станом на 27 грудня 2023 року там 5171 вакансія у Хмельницькій області. Заробітна плата – від мінімальної до ста тридцяти тисяч гривень. Виставляйте фільтр і вибирайте свою вакансію.

Для стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, працевлаштування вразливих категорій населення, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці Державна служба зайнятості має в своєму арсеналі різні компенсаційні програми. А саме:

 1. Компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО(під час дії воєнного стану);
 2. Компенсації витрат при працевлаштуванні ВПО;
 3. Компенсації за працевлаштування зареєстрованих безробітних;
 4. Компенсації фактичних витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця;
 5. Компенсації частини фактичних витрат пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця;
 6. Компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю;
 7. Допомогу по частковому безробіттю;
 8. Надання мікрогрантів на створення або розвиток власної справи;
 9. Надання грантів для ветеранів та другого з подружжя на розвиток або створення власного бізнесу;
 10. Ваучери на безкоштовне навчання працівників;
 11. Професійне навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної освіти державної служби зайнятості.

Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.