Незабаром у Хмельницькому встановлять сто відеокамер на додаток до сотні вже працюючих.

На Хмельниччині поховали 26-річного героя-спецпризначенця.
17 вересня, бойові побратими 8 Окремого полку спецпризначення Сил спецоперацій попрощалися і провели в останню дорогу 26-річного старшого сержанта Максима Кондратюка. Жителі Красилова зустріли свого земляка кілька кілометровим живим коридором через усе місто до храму та центральної площі райцентру.

10 вересня звільнені з російської колонії українські політв’язні Олег Сенцов і Олександр Кольченко провели спільну пресконференцію. Подія викликала велику увагу працівників масмедіа: на захід зареєструвалося 360 журналістів. Запитання були абсолютно різного характеру – серйозні і не дуже. В один момент Сенцов не витримав і сказав, що він не хоче відповідати на «пусті запитання» на кшталт – що ви вперше скуштували на українській землі?

Минулої суботи на плацу Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького присягу на вірність народу України урочисто склали 401 вчорашній абітурієнт, які відтепер гордо звуться курсантами.

У Києві уперше на регульованому пішохідному переході встановили LED-бруківку, яка виконує функцію додаткової світлової індикації.