Протягом 1 березня до рятувальників Хмельниччини двічі звертали представники служб взаємодії. Потрібна була допомога у відкриванні дверей квартир, у яких тривалий час на зв’язок не виходили літні громадяни.

Сім повідомлень в застосунку ЕкоЗагроза надійшло цього року від жителів Хмельниччини. Торік було п'ять таких сповіщень. Повідомляють люди зокрема, про незаконну рубку дерев, забруднення річки, загибель риби. Про це розповіла Українському радіо Хмельницького начальниця відділу взаємодії з громадськістю та ЗМІ Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Наталія Сологуб.

Володимир Зеленський вручив 30 сертифікатів на отримання квартир Героям України та родинам полеглих воїнів, які удостоєні цього звання посмертно. Серед тих, хто їх отримав – родина загиблого підполковника з Хмельниччини, командира ракетного дивізіону 19-ї ракетної бригади «Свята Варвара» Дмитра Васильєва. Про це повідомили в Офісі президента.

Вже не вперше у Хмельницькому, за відсутності повітряної тривоги, чутно звуки вибухів. Інформація про заплановані вибухові роботи або проведення будь-яких інших заходів, які можуть спричинити гучні звуки, від влади відсутня.

На території області та країни різко зростає кількість пожеж в екосистемах! Це негативно вливає на навколишнє середовище, здоров’я людей, а також знищує фауну держави. За пожежі в екосистемах передбачено адміністративну, а також кримінальну відповідальність. До прикладу, у період 28-29 лютого на території Шепетівського району співробітниками ДСНС було притягнуто до адміністративної відповідальності п'ятьох паліїв сухої рослинності та накладено стягнення у вигляді штрафу на суму 6120 грн.