У парках і скверах Києва вирішили не косити траву на усіх балансових територіях.

У парках і скверах Києва вирішили не косити траву. Департамент захисту навколишнього середовища ухвалив рішення на якийсь час відмовитися від косіння трави на всіх територіях комунальних підприємств. Причина – аномальна спека.

Спеціально навчені фахівці Центру супроводжуватимуть потенційного рекрута на всьому шляху – від підписання контракту до навчального центру та підрозділу, який той обрав.

Професорка Львівської політехніки Ірина Фаріон, в яку стріляв невідомий, померла у реанімації. Вбивцю Ірини Фаріон розшукує поліція. Триває спеціальна поліцейська операція для затримання стрільця. Міністр каже, це не спонтанне вбивство.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури поширює послугу електронна черга для перетину кордону на пункт пропуску «Красноїльськ – Вікову де Сус» для порожніх вантажівок.

Найактивніша учасниця екологічного проєкту Евеліна Поліщук і головний партнер проЄкту, керівник ТОВ «ПКПФ-
Україна» Руслан Сава.

Понад 100 років тому американська науковця — антропологиня Маргарет Мид сказала пророчі слова: «Ніколи не сумнівайтеся, що невелика група вдумливих, відданих громадян може змінити світ». Тема захисту довкілля, покращення екологічної ситуації, що з кожним роком стає все більш напруженою, а на цей час ще й ускладнюється загарбницькими і нищівними діями окупантів, не втрачає актуальності.