Через сильні вітри у Хмельницькій області продовжують знеструмлюватися населені пункти, проте енергетики активно вирішують цю проблему, повідомляє пресслужба АТ «Хмельницькобленерго».


За повідомленням пресслужби Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Хмельницьким обласним центром соціальних служб шукає сім’ї, які готові тимчасово доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Вчора, 16 січня, у Кам’янець-Подільському районі від пожежі загинув чоловік, повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

На Хмельниччині оголошено про штормове попередження першого рівня небезпечності, це загрожує частковому або повному знеструмленню населених пунктів області, повідомляє пресслужба Хмельницькобленерго.

 

Гостинно зауважувала столітня ювілярка із Новосілки, що на Городоччині, Олена Бельська, коли в порозі зустрічала шанованих гостей, а їй пропонували присісти. Жінка впевнено задула свічкову сотню на ювілейному торті й охоче розповідала гостям й журналістам пережите-звідане, адже всього ті літа приносили.