Правоохоронці встановили, що керівниця та працівниця клініки вносили до електронної системи неправдиві дані стосовно надання медичних послуг пацієнтам. Завдяки цій схемі лікарі, ймовірно, могли отримувати від держави кошти як компенсацію за надання послуг.

Директорці та лікарці однієї з приватних клінік у Шепетівці висунули підозру у наданні фіктивних послуг. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.
Правоохоронці встановили, що протягом 2022-2023 років керівниця та працівниця клініки перебували у змові та вносили до електронної системи неправдиві дані стосовно надання медичних послуг пацієнтам. Водночас жодної допомоги ті не отримували, зазначають у відомстві.
«Чинили протиправні дії з метою заволодіння бюджетними коштами, одержаними від держави як відшкодування за надання послуг населенню», – йдеться у повідомленні.
Правопорушницям вже обрали запобіжний захід – доки триває слідство, вони будуть під домашнім арештом. Директорка пішла з роботи, а лікарку тимчасово відсторонили.
Також слідчі планують про повідомлення їм додаткової підозри щодо привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (стаття 191 Кримінального кодексу України).