Акцію з такою назвою провели у Хмельницькому представники «Донбас центру» та громадської організації «Наш вибір Україна» (відгалуження ГО «Захист»), аби продемонструвати жителям обласного центру та й всьому світу, що фейкові новоутворення на території, котрі планує російська федерація на Україні не можливі.  

«Це був найважчий захід в моєму житті. Вручення відзнак «Почесний громадянин». 94 наших Героїв, на жаль, посмертно. За кожну сльозу мами, тата, дитини, дружини російська нечисть має відповісти. А ми маємо пам’ятати і знати, завдяки кому наше місто є. І відзначення Дня Міста було можливим», - зазначив міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

Імена, які повинен пам’ятати кожен хмельничанин. Звання «Почесний громадянин Хмельницької міської територіальної громади» присвоєно:

«Вже вдруге провели на базі нашого навчально-тренувального центру навчання-змагання для членів добровольчих формувань територіальної громади. Такий формат є дуже результативним.

Цьогоріч в останні вихідні вересня Хмельницький відзначає 591-шу річницю від дня першої писемної згадки.

Загалом 21 вересня з полону вдалося звільнити 215 українських бійців серед яких є керівники полку "Азов" (це лише 20 вісотків українських військовослужбовців, котрі знаходяться в полоні — модератор). СБУ показала унікальні кадри, як саме відбувався обмін військовополоненими.