Минулої суботи на плацу Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького присягу на вірність народу України урочисто склали 401 вчорашній абітурієнт, які відтепер гордо звуться курсантами.

10 вересня звільнені з російської колонії українські політв’язні Олег Сенцов і Олександр Кольченко провели спільну пресконференцію. Подія викликала велику увагу працівників масмедіа: на захід зареєструвалося 360 журналістів. Запитання були абсолютно різного характеру – серйозні і не дуже. В один момент Сенцов не витримав і сказав, що він не хоче відповідати на «пусті запитання» на кшталт – що ви вперше скуштували на українській землі?

на 154 посади в оперативних підрозділах семи територіальних управлінь Державного бюро розслідувань. Прийом документів триватиме до 1 жовтня включно.

У Києві уперше на регульованому пішохідному переході встановили LED-бруківку, яка виконує функцію додаткової світлової індикації.

У суботу, 7 вересня, Російська Федерація звільнила 35 українців, серед яких усі 24 військовополонені моряки. Стільки ж осіб віддала в Москву Україна.