Переходять з земного у небесний стрій, аби боронити небо над рідною країною, найкращі хлопці і дівчата. В останню путь провела своїх героїв і Хмельниччина.

Фахівці ветеранського простору надають правову, психологічну підтримку, а також допомогу в пошуках роботи людям, чиї близькі сьогодні захищають Україну зі зброєю.

У День Героїв на Алеї Слави, що на кладовищі у Раковому, рідні загиблих хмельничан, представники міської й обласної влади, військові, священники, капелани, небайдужі містяни зібралися, аби віддати шану тим, хто віддав стукіт власного серця за мирне небо, за цілісність і суверенітет нашої України. Нестримні сльози осиротілих батьків, дітей, дружин, що так пекельно нестерпно обпікали душі й рубцювалися болючими шрамами на серцях, змішувалися з дощем – плакали мужні воїни, бо ж як болить їм відчай найдорожчих…

Чергове спецпогашення нової поштової марки відбулося в обласній дирекції АТ «Укрпошта». Це перше видання марок серії «ВСЬО!», на яких позначатимуться значущі військові об’єкти російської федерації, котрі будуть знищені Збройними силами України протягом війни.

Плести маскувальні сітки в Новоушицькій центральній бібліотеці почали ще з перших днів повномасштабної війни. Жителі громади стали активними учасниками волонтерського руху, своєю працею максимально наближаючи перемогу.