Редакція газети «Подільські вісті» оголошує про початок передплати електронної версії газети на 2019 рік. Ціна – 150 гривень. Кожен номер щочетверга надсилатиметься передплатнику на електронну пошту у форматі PDF. Для оформлення передплати необхідно переказати кошти на рахунок редакції: р/р 26001012291301 в ПАТ «Альфа-банк», м. Київ, МФО 300346 ЄДРПОУ 21313714. Копію документа про оплату, а також лист з електронною поштою, на яку має надходити PDF-варіант газети, надіслати на адресу редакції: 29017, м. Хмельницький, пр. Миру 59, або ж на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із вказівкою «Передплата». Довідки за телефоном 63-28-02.

На території Західної України у будь-який час може статися землетрус потужністю у 8-9 балів за 12-бальною шкалою Ріхтера.

Нещодавно на міжнародній виставці «Зброя та безпека — 2018» вітчизняна оборонна галузь презентувала нову установку реактивного залпового вогню «Берест». Автори новинки, що вдвічі приємно, спеціалісти Шепетівського ремонтного заводу, який очолює О. Ф. Турінський, провели глибоку модернізацію застарілої радянської системи БМ-21 «Град».

Велелюддя. Сотні подолян зі світлинами рідних, які загинули у неоголошеній війні, зібралися минулої суботи на Майдані незалежності. Очі. Материнські, батьківські, дитячі, коханих, побратимів. Який у них біль, непроглядний смуток й розпач. А зі світлин  дивляться ті, кому завдячуємо мирним небом. Майже три сотні синів втратила Хмельниччина.

отримуючи майже 900 тисяч грн. зарплати за місяць

Із початку 2019 року Укрпошта не доставлятиме пенсії, — заявив він.