Плацом Національної академії Держприкордонслужби гордо лине у небо Славень України, стройовим кроком вже доволі впевнено крокують вчорашні абітурієнти. Минулої суботи 317 курсантів закладу урочисто склали присягу на вірність українському народові. Інші з 370 тих, хто цьогоріч поповнив курсантську родину, військовослужбовці за контрактом Держ- прикордонслужби.

Як повідомляють у Хмельницькій обласній державній адміністрації, у період з 14 по 25 вересня цього року на території області будуть проводитися заходи з вакцинування диких м’ясоїдних тварин за допомогою  літаків.

Підлогу шкільного кабінету в Кривому Розі вкрили монетами номіналом п’ять копійок. У грошовому еквіваленті нове покриття дешевше за лінолеум у п’ять разів!

5 вересня в Українському Католицькому Університеті завершилася міжнародна конференція “Жінки у час конфліктів: Екуменічна діяльність задля миру і справедливості”, яку організував Лекторій СУА з жіночих студій у співпраці з Філософсько-богословським факультетом та Європейським товариством жінок-дослідниць богослов’я (European Society of Women in Theological Research). Це була одинадцята центрально-східноєвропейська конференція у межах діяльності товариства, перша відбулася 20 років тому у Празі.