На Хмельниччині до Православної церкви України перейшли ще вісім релігійних громад, які раніше підпорядковувалися УПЦ  (московського патріархату). Як передає Укрінформ, про це у фейсбуці повідомила Красилівська міська рада.

«У селах Западинці та Баглайки Красилівської громади жителі на загальних зборах релігійних громад прийняли рішення про перехід храмів, що розташовані на їх території, до Православної церкви України», - йдеться у повідомленні.

За інформацією Хмельницької єпархії Православної церкви України, до ПЦУ також приєдналися три парафії Красилівського благочинного округу. Зокрема, це Свято-Покровська парафія села Лагодинці, парафія святого апостола Луки села Манівці та Свято-Михайлівська парафія села Росолівці.

Окрім того, УПЦ (мп) залишили парафія святого Архістратига Михаїла села Чорна та Хресто-Воздвиженська парафія села Вітківці, громади яких підтримали рішення про перехід до ПЦУ.

Як повідомляв Укрінформ, Хмельницька обласна рада ухвалила рішення про заборону діяльності УПЦ Московського патріархату на території області.